Skocz do zawartości

Poszukiwany elektronik-Kraków


Gość

Recommended Posts

Witam
Czy ktoś mógłby polecić godnego zaufania fachowca w Krakowie lub okolicach? Chodzi o przegląd, konserwację i ewentualną regulację dość wiekowego amplitunera Onkyo. Sprzęt działa bez zarzutu, nawet żaden potencjometr nie trzeszczy, szacunek dla Japończyków icon_smile.gif Ma jednak sporo lat z czego kilka nie był w ogóle używany. Udało mi się dobrać do niego kolumny z którymi gra, jak dla mnie, pięknie i postanowiłem że zostaje jako wzmacniacz stereo. Miałem zamiar kupić nowy wzmacniacz, ale w cenie do 2500zł (max budżet, i tak za kolumny zapłaciłem więcej niż miałem zaplanowane na kolumny i wzmacniacz) nic nie zagrało, IMHO, lepiej więc szkoda wydawać bez sensu kasę icon_smile.gif Chętnie natomiast wydam parę złotych u porządnego fachowca na rzeczony przegląd aby wiedzieć że sprzęt jest w najlepszej możliwej kondycji. Wolałbym jednak kogoś z polecenia coby szkód nie narobił. Z góry dziękuję za wszelkie namiary.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, w poprzednim Twoim wątku właśnie to sugerowałem zostawić Onkyo skoro dobrze gra i dobrać doń kolumny. Jak widzisz osiągnąłeś satysfakcjonujący Cię efekt i właśnie o to chodzi.

Co do fachowca mógłbym Ci polecić jednego. Zajmował się moim CD jak i wzmacniaczem. Jednak wolałbym publicznie nie podawać danych, ponieważ ktoś może być nie zadowolony z jego pracy (każdy ma takie prawo, są różne sytuacje).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj
Faktycznie tak proponowałeś i miałeś rację. Dzięki za sugestie która okazała się słuszna. Pojechałem do porządnego sklepu z zamiarem zakupu wzmaka i kolumn. Profilaktycznie zabrałem dla porównania ampa i.... wygrał zawody icon_smile.gif Jeśli możesz, to machnij mi namiary fachowca na priv. Zadzwonię, pogadam czy się ewentualnie podejmie. Ważne że coś dla Ciebie robił i nie masz zastrzeżeń.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...