Skocz do zawartości

Potrzebuję rady przy wyborze okablowania USB


Recommended Posts

Dnia 17.11.2022 o 11:25, P-na napisał:

Kopiowanie cyfrowe też ulega degradacji ,wystarczy plik-muzykę przekopiować parokrotnie i usłyszeć można jej pomniejszone wybrzmienia .  

Jakim cudem? :D
Sprawdzałeś sumy kontrolne tych plików po przekopiowaniu? :>>>

Edytowano przez eMBe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
8 minut temu, macieka13 napisał:

Potrzebuje kabla 5m usb a-b, co byście polecili w miarę tanio?

Nie wiem co to teraz znaczy tanio ? Ale mogę polecić firmę którą mi zarekomendował kolega @lpomis

https://allegro.pl/oferta/ugreen-kabel-do-drukarki-usb-usb-typ-b-480mbps-5m-12259954542?bi_s=ads&bi_m=showitem:active&bi_c=NWMzYTk1ODYtOWY3MS00Y2ZmLTllOWYtMzEyOTVkM2Y3MDRkAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=504eb457-9bb2-4284-a366-8848f55d9bb0

lub dobry kabel który używam do pomiarów DSP

https://sklep.bestaudio.pl/supra-usb-2-0-a-b-kabel-usb/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Niezła ściema ! skoro są różnice pomiędzy  Wireworld Ultraviolet  USB 2.0 vs  Wireworld Starlight 7 USB 2.0

Furutech ADL FORMULA 2  USB 2.0 vs Wireworld Starlight 7 USB 2.0 to już totalna przepaść !

A Wireworld Platinum Starlight 7 USB 2.0 tu już nirwana 

Edytowano przez P-na
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega P-na pomylił najwidoczniej kompresję z kopiowaniem. Albo w ogóle ripowanie z jakąś mocną kompresją z kopiowaniem. Zdarza się.

 

Ad filmik. Ewidentnie zbawienny wpływ stołu na którym był robiony test. To musi być to drewno, którego uzywają do podstawek pod kable zasilające/głośnikowe. Musi tak być. Przecież niemożliwe, żeby kable usb nie grały. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...