Skocz do zawartości

Problem z podłaczeniem subwoofera GH ASW10


Stanley

Recommended Posts

Witam, podłączylem kolumny pod yamahe rx-v663 i jak na moje wymagania do sluchania muzyki graja mega, jak za te pieniadze bylo warto, tylko podlaczylem dzis suba i glosnik ledwo drzy w nim i wgl basu nie daje ten subwoofer, wiecej basu mam wrazenie idzie z kolumn niz z subwoofera, ponizej zdj jak jest podłaczone w razie czego , z gory dziekuje za pomoc icon_smile.gif
jest wpięty w wejscie subwoofer, przejsciówka niestety kabla rca 2chinchx 1 chinch nie ma w moim miejsce wogole. pocieszylem sie tym co bylo. w subwoferze jest podlaczone w line in, pozdrawiam

próbowałem podłaczyc subwoofer z głosnikow komputerowych i nie gra wgl, podlaczylem ponownie subwoofer z zestawu i jednak jak go podniosłem na krzeslo i dotknalem glosnika to ine gra wogole, wczesniej drgania widocznie z kolumn przenoszone po podlodze czulem... co moze byc przyczyna? subwoofer z glosnikow komputerowych sprawny bo sprawdzalem i gra tylko pod amplitunerem nie, moze pilotem trzeba cos ustawic czy ?
przegrzebałem instrukcje, zresetowałem amplituner ustawiłem INIT na ALL, podłaczylem rowniez kablem ktory dziewczyna dala mi w zestawie, dołacze jak podłaczylem i tez o dziwo graja tylko kolumny a subwoofer ani drgnie... co nie tak ze on nie gra? dołączam zdjęcia jak podlaczylem pod amplituner i jak pod subwoofer i tez nic, podłaczalem pod subwoofer 1, 2 i tez nic.. z gory dzieki za pomoc

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...