Skocz do zawartości

Brak dzwieku z youtube na glosnikach onkyo tx nr 545


raspusoli

Recommended Posts

Witam, gdy odpalam youtube z telefonu i przekazuje to na tv to w kolumnach nie ma dzwieku z tv tylko caly czas leci glos z tunera tv. Rowniez gdy odpalam aplikacje youtube w tv to dzwiek jest tylko z glosnikow tv. Amplituner polaczony kablem hdmi z tv. Idzie jakos to polaczyc zeby dzwiek z youtube gral rowniez na kolumnach podpietych pod amplituner?
Dzieki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...
Dnia 25.01.2017 o 10:55, S4Home napisał:

To się nazywa arc. Jaki to TV?
1. Podłącz HDMI pod out w ampli i in arc w tv
2. Włącz fubkcje arc i HDMI Control na obu urządzeniach.
3. Gra

Pozdrawiam

Odgrzeje temat, problem ten sam, gdy źródłem jest TV (you tube, netflix etc) nie ma audio, tylko obraz. Sprzęt to samsung seria Q70, a ampli to ONKYO TX-NR6100. HDMI podłączony do gniazda w TV z ARC, a w ampli ten tryb włączony, oczywiście TV podłączony  do HDMI out (z ARC oczywiście). Na tetflixie czasem zadziała ale tylko przez pare sek, i z mocnymi zakłóceniami po czym ampli przerzuca mi  obraz na gniazdo hdmi in, gdzie wszystko działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Saper napisał:

Odgrzeje temat, problem ten sam, gdy źródłem jest TV (you tube, netflix etc) nie ma audio, tylko obraz. Sprzęt to samsung seria Q70, a ampli to ONKYO TX-NR6100. HDMI podłączony do gniazda w TV z ARC, a w ampli ten tryb włączony, oczywiście TV podłączony  do HDMI out (z ARC oczywiście). Na tetflixie czasem zadziała ale tylko przez pare sek, i z mocnymi zakłóceniami po czym ampli przerzuca mi  obraz na gniazdo hdmi in, gdzie wszystko działa.

Poprawka, w netflixie nagle dźwięk się pojawił... na yotubie ciągle brak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...