Skocz do zawartości

problem z basem


zodzak

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dnia 25.04.2017 o 18:44, Angel napisał:

No to gratuluję zakupu i życzę dużo zadowolenia ze słuchania muzyki. A na lepszy wzmacniacz składaj powoli. Ale kup już dużo lepszy, wyższy model. Może właśnie jakiegoś Vincenta? Kto wie?

Marantz powinien się jeszcze wygrzać, system ułożyć. To jest akurat dobry model tego producenta. Coś tam na pewno da się zrobić kabelkami. O akustyce "nie wspominam", bo to oczywiste.

A jakie kabelki byś proponował? Na tą chwilę mam DNA Helix Design Oasis 6. Zmienić na coś innego? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelki mogę zaproponować, jeśli będziesz chciał coś minimalnie zmienić w dźwięku, doszlifować. Ale to już Ty musisz określić co. Czy czegoś Ci w dźwięku za dużo albo za mało, itp? No i trzeba by określić budżet. Na razie proponuję posłuchaj jeszcze z tymi kablami, które masz. Bo może wszystko będzie Ci się tak podobało, że nie będzie sensu nic zmieniać. NIe zawsze droższe i teoretycznie lepsze kable lepiej się zgrają z danym zestawem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dnia ‎2017‎-‎02‎-‎01 o 23:56, Angel napisał:

Zgadza się. To bardzo indywidualna sprawa zależna od pomieszczenia i jego charakterystyki, od kolumn i ich typu a także do pewnego stopnia od preferencji słuchacza.
W wielu wątkach na tym forum podaje linki do miniporadników o akustyce i ustawianiu kolumn. Czytałeś? Chyba nie, wnioskując z tego co piszesz.
Jeśli chcesz, to napisz do mnie na PW, podając adres mailowy a prześlę Ci ciekawie i przystępnie napisane artykuły na ten temat.
Naprawdę warto się z tym zapoznać jeśli myślisz o dźwięku dobrej jakości.

Angel, moglbys mi przeslac te artykuly na informacija002@gmail.com ? Dzieki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Dnia 25.02.2017 o 16:15, zodzak napisał:

Jeszcze nie kupiłem icon_sad.gif zastanawiam się. Swoją drogą to chciałbym je gdzieś odsłuchać a najlepiej podpięte pod moje kolumny, no ale o takie szczęście będzie trudno. Na tą chwilę obserwuję te wzmacniacze które wymienialiście powyżej. Chciałbym przed zakupem być pewny wyboru aby tym razem dopasować wzmacniacz pod moje gusta dźwiękowe icon_wink.gif W miedzy czasie mam nadzieję sprzedać mojego Creeka. Jak tylko nabędę jakąś dodatkową wiedzę nie omieszkam się nią z wami podzielić.

Temat już stary i na pewno nieaktualny ale u mnie te kolumny grają super. Napędza je NAD C375bee.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...