Skocz do zawartości

Pomoc w podłączeniu kina z telewizorem


manutd22

Recommended Posts

Witam, posiadam kino domowe Samsung HT-E330 i telewizor Samsung UE40F6320AW. Potrzebuję dopasować dobry kabel audio, żeby w tv dobrze z basami dźwięk odbierał, do tego wszystkiego mam tez dekoder STB Lite T90, mam kilka kabli: kabel audio firmy Lexton 2RCA-2RCA CINCH 1,5m HQ, jeden mam też jakiś komponentowy kabel Component Video 3x RCA - 3x RCA o długości 1,5 m, i jeszcze kabel na 2x cinch aux z wejściem do słuchawkowego, proszę o dokładne wytłumaczenie i co mam ew. kupić
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Potrzebuję dopasować dobry kabel audio, żeby w tv dobrze z basami dźwięk odbierał,


Chyba nie w TV , bo żaden kabel nie sprawi że Tv przybędzie basu icon_wink.gif
Natomiast jeśli chodzi o podpięcie TV do kina domowego, to najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o jakość to wyjść z Tv sygnałem audio kablem optycznym (optical out) do KD.
Zaś co do wyjścia z kina domowego do TV to wiadomo kabel Hdmi.

Co do pytania o kabel component to bardziej odnosi się od do jakości obrazu, najgorszy jest z starego eurozłącza( bodaj do 600 linii, czyli stare TV crt, czasy kaset vhs) , potem ciutkę lepszy właśnie to 3 x rca czyli component( max chyba 720 linii), potem długa przerwa i już FullHD czyli kabel HDMI ( 1920×1080 linii i więcej )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...