Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hardbass__

Problem z soundbarem

Recommended Posts

Witam wszystkich,mam problem z soundbarem Sony ht-gt1.Pytałem się już wiele osób i dzwoniłem po infoliniach lecz nic to nie pomogło.Soundbar nie ma wejścia hdmi,sam optyk i wejścia cinch.Gdy podłączam kablem optycznym(nie biorę pod uwagę cinch'a bo optyk ma najlepszą jakość dźwięku) do telewizora to jakość audio jest żałosna,wszystko ciszej gra a bass nie istnieje prawie...Gdy podłączam za to kablem optycznym pod samo ps3 lub ps4 sprzęt gra świetnie,przy muzyce z usb czy bluetooth także.Próbowałem podłączać sprzęt do innego tv lecz nic to nie pomogło icon_sad.gif Nie ma opcji,że sprzęt jest zepsuty według mnie,może po prostu jest dobry tylko do muzyki a do tv skreśla go brak hdmi? Dlaczego przez konsolę dźwięk jest taki dobry a przez tv taki beznadziejny?

Rozmyślałem także,że może nie ma kompatybilności między tv a soundbarem.Tv jest firmy samsung.Ale coś nie chce mi się w to wierzyć,bo byłby to strzał w stopę ze strony sony.Teraz oglądam tv przez głośniki w telewizorku a na konsoli gram przez soundbar,tragedia.

Sprawdź ustawienia audio dla wyjścia optycznego w tv. Kwestia pewbie do ustawienia, głośność i basy powinny grać normalnie.

Pozdrawiam

Próbowałem wszystkiego jeśli chodzi o optical.Problem rozwiązał się po podłączeniu auxa zamiast opticala.Musiałem jeszcze podgłosić telewizor,bo to traktuje jak słuchawki i działa pięknie.Pozostaje jeszcze malutki problem,głośniki leciutko szumią,co z tym zrobić? I dlaczego skoro optical daje najlepszą jakość dźwięku tutaj bardziej sprawdza się aux?

Będzie szumiało bo to właśnie jakość wyjścia AUX.
Coś jest u Ciebie nie tak z tym optykiem.
Masz możliwość sprawdzenia z innym TV?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować