Skocz do zawartości

Problem z soundbarem


Hardbass__

Recommended Posts

Witam wszystkich,mam problem z soundbarem Sony ht-gt1.Pytałem się już wiele osób i dzwoniłem po infoliniach lecz nic to nie pomogło.Soundbar nie ma wejścia hdmi,sam optyk i wejścia cinch.Gdy podłączam kablem optycznym(nie biorę pod uwagę cinch'a bo optyk ma najlepszą jakość dźwięku) do telewizora to jakość audio jest żałosna,wszystko ciszej gra a bass nie istnieje prawie...Gdy podłączam za to kablem optycznym pod samo ps3 lub ps4 sprzęt gra świetnie,przy muzyce z usb czy bluetooth także.Próbowałem podłączać sprzęt do innego tv lecz nic to nie pomogło icon_sad.gif Nie ma opcji,że sprzęt jest zepsuty według mnie,może po prostu jest dobry tylko do muzyki a do tv skreśla go brak hdmi? Dlaczego przez konsolę dźwięk jest taki dobry a przez tv taki beznadziejny?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wszystkiego jeśli chodzi o optical.Problem rozwiązał się po podłączeniu auxa zamiast opticala.Musiałem jeszcze podgłosić telewizor,bo to traktuje jak słuchawki i działa pięknie.Pozostaje jeszcze malutki problem,głośniki leciutko szumią,co z tym zrobić? I dlaczego skoro optical daje najlepszą jakość dźwięku tutaj bardziej sprawdza się aux?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Cześć, to może po kolei. Jaki sprzęt, konkretne modele TV i grajbelki (bo po temacie rozumiem, że o nią chodzi, a nawet o tym nie wspomniałaś), może coś jeszcze wchodzi w tor - dekodery, laptopy etc, Jak to jest spięte, co jest źródłem tego kłopotliwego dźwięku? Droga Pamelo, potrzebujemy więcej danych. Na ten moment wiadomo, że nic nie wiadomo ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...