Skocz do zawartości

SOUND BAR JBL SB 400


damiano92001304

Recommended Posts

Witam
Zastnawiam się nad zakupem soundbara do słuchania muzyki JBL SB400, Harman KARDON SB 26 lub głośniki Denon heos 7??
CO będzie z tego najlepsze do muzyki?
Nie mam miejsca na kino domowe, kable, kolumny i duperele. Zalezy mi na dobrej muzyce dlatego soudbar z wyzszej polki.
Nie chodzi mi o opinie audiofila tylko normalne opinie, czy takie glosniki dadza rade na imprezie, zeby rozniesc pokoj?
Ktore konkretnie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc, że nie oczekujesz pomocy od AUDIOFILA ????

Tu tylko tacy doradzają, audiofile - czyli osoby oczekujące jak najlepszych wrażeń muzycznych, zakochani w muzyce, a to można osiągnąć kolego nie tylko w sprzęcie za 10 tyś zł czy 100 tyś zł. Tak pisząc obraziłeś zapewne wielu użytkowników. Widać, że nigdy na tym forum nie byłeś.

Skoro nie oczekujesz opinii od nich, od pasjonatów, to zawsze można udać się do Media Markt i tam posłuchać rad kogoś "normalnego".

Myślę, że zanim zada się tego typu pytanie warto choć trochę poczytać, choć zdobyć podstawy, bo pytanie typu szukam soundbara do muzyki brzmi jak szukanie siodła dla świni.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że forum jest właśnie po to, żeby wyjaśnić wątpliwości użytkownikom, którzy nie znają się na danej rzeczy.
Mówiąc, że oczekuje opinii od "normalnej osoby", a nie od audiofila nie chciałem nikogo obrazić i Twoja interpretacja jest co najmniej dziwna...
Miałem okazję rozmawiać z kilkoma osobami odnośnie soudnbara jbl sb400 i te osoby, twierdzą, że to świetny sprzęt do muzyki. Podobnie denon heos 7.
Audiofil powiedział mi, że denon heos 7 to sprzęt to słuchania radia w kuchni. No niezłą opinia... W kuchni to mam radio za 150zł, a nie głośnik za 2500zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Drodzy specjaliści"
Proszę powiedźcie w jakim celu można kupić denon heos 7 za 2500zł?
Bo już jeden kolega mi powiedział, że to służy do słuchania radia w kuchni...
To w takiej sytuacji lepiej kupić radio za 150zł i zaoszczędzić 2350zł? Wobec tego pytam jakie jest przeznaczenie tego głośnika?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekujesz poklasku dla swojego wyboru, czy jesteś dużym facetem i akceptujesz porady niezgodne z Twoim planem?
Soundbar to " polepszacz dźwięku z TV" tylko tyle, sorry .
Ale słuchanie muzyki , imprezy.... co najwyżej może fajna impreza dla 4 latków oglądających "Domowle przedszkole";)
Cytat

"Drodzy specjaliści"
Proszę powiedźcie w jakim celu można kupić denon heos 7 za 2500zł?



A ironie jak na początku postu sobie daruj jak jesteś poważny.
Denon heos czy B&W zeppelin jest fajny, ale do małej sypialni , gabinetu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damiano92001304 czemu wprowadzasz zamęt i starasz się obrażać innych ? Od samego początku ?

Z takimi stwierdzeniami to zapraszam na sąsiednie fora. Poklasku dla złych wyborów tu nie znajdziesz- jak przedmówca już wspomniał.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy. Jak mawia przysłowie nie ma co się kopać z koniem.
Soundbar jak już wyjaśniono służy do poprawiania dźwięku telewizora, bo głośniki we współczesnych urządzeniach tego typu są fatalne.
Do słuchania muzyki służy sprzęt stereo. I ten ma na ogół dwie kolumny, które trzeba ustawić według ogólnych zasad.
A jak się chce słuchać, rzeczywiście da się na byle czym. Tylko po co, jeśli można na czymś przyzwoitym i to wcale nie droższym?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szkoda zdrowia.
Do czego służy soundbar, to każdy z nas wie. Dokładnie o tym pisano już na forum.

Na tym forum napisano setki, tysiące postów na temat tego na czym słuchać muzyki i za ile można taki sprzęt kupić.
Ale jak widać są tacy, którym czytanie przychodzi z trudnością. Natomiast nie przychodzi im z trudnością hejtowanie i odnoszenie się do innych lekceważąco.

Moim zdaniem temat do zamknięcia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...