Skocz do zawartości

Przedwzmacniacze gramofonowe.


Recommended Posts

4 godziny temu, jar09 napisał:

Audio Technika Lp60x

Z całym szacunkiem , ale jak byś nawet wpiął do jednej listwy z tym gramofonem spawarkę i betoniarkę to też nie będzie brumić. To duża zaleta takich drapaków , że nie martwisz się o zasilanie , pętle masy itp. Mnie się wydaje , czy wyjście na wzmacniacz masz Jacka stereo ? Czegoś takiego jeszcze nie widziałem :) Pomysłowość ludzka nie ma granic :) Nie brumi zapewne dlatego , że masz przylutowaną w gnieździe masę ramienia i gramofonu do pinu któregoś z kanałów , najczęściej jest to lewy. Jak chcesz pre to naprawdę ten NAD PP1 to już full wypas. Taki kabel jack - 2x RCA kupisz bez problemu

https://m.sklep.rms.pl/kabel-polaczeniowy-jack-stereo-3-5mm-2xrca-digital-vitalco-d-j2r10-hq-1m

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 208
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 8 months later...

W tamtym tygodniu trafił do mnie ciekawy preamp gramofonowy Acousticplan PhonoMaster. Wymieniałem w nim podstawki pod lampy (jedna już kiepsko trzymała), więc macie okazję zobaczyć jak wygląda w środku. Można tu znaleźć masę kondensatorów Wima, ale są też i fajne trafa Lundahl. Konstrukcja oparta jest dosyć rzadko spotykanych lampach EC86. 1000004537-scaled.jpg

1000004549-scaled.jpg

1000004556-scaled.jpg

1000004543-scaled.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...