Skocz do zawartości

Głośniki Audium


Luschio

Recommended Posts

Witam wszystkich

Chciałbym zapytać czy któryś z użytkowników forum miał przyjemność słuchać głośników tej marki (Audium). Widziałem je ostatnio w prasie i bardzo mnie zaintrygował ich wygląd jak i sama recenzja, którą otrzymały. Interesują mnie głośniki monitory Comp 3. Proszę osoby, które miały styczność z tymi głośnikami o wypowiedź i swoją ocenę.

Pozdrawiam,
D.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem kolumn tej marki na Audio show w listopadzie 2016. Niestety ( dla twego pytania) wersji podłogowej z CD Audio Research i wzmacniaczem Arini. http://www.ariniaudio.pl/audioshow-2016-au...able-individual
Ciężko się odnieść do drogich kolumn właśnie bez kontekstu ceny, oczekiwań, gustu i reszty toru, który też był nietuzinkowy.
Napiszę krótko bo i tak chodzi Ci o monitory...
Brzmienie tych podłogówek ( niewielkich) określiłbym jako dokładne, bardzo żywe, bliskie, z precyzyjnymi źródłami instrumentów ( słuchałem muzyki poważnej) . Brzmieniu brakowało nieco monumentalności, ciepła, masy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam kolumny naprawdę warte zainteresowania, chcesz kupić nowe czy używane? jak wspomiał Angel miałem je kilka dni, zobacz zdjęcia z posta, jak chcesz podeślę ci na priv namiary.
Kolumny naprawdę w idealnym stanie są w okolicach Starogardu Gdańskiego.




Witam,

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję ale byłem mocno zajęty. Jeżeli miałbym kupować to myślałem o nowych. Jak głośniki wypadają na tle np. Dali Opticon 2?

Pozdrawiam
D.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...