Skocz do zawartości

Magnat 677/675+ amplituner Yamaha?


Masownik

Recommended Posts

Witam
Mam pokój 20 m2 i zamierzam go trochę nagłośnić bo jak wiadomo obecnie płaskie TV nie mają za ciekawego dźwięku. Soundbar odpada bo to dalej jak dla mnie lipa. Głośniki mają mi służyć do grania na xbox one, oglądania filmów z dźwiękiem DTS oraz do YT i muzyki.
Na początek chciałem 2 frontowe kolumny + amplituner, później może rozbuduję zestaw o suba. Przeglądałem tak oferty i wybrałem magnat 675 lub wyższy już 3 drożny 677 i do tego aplituner Yamaha RX-V381 a może Denon AVR-X520BT? Da radę tym głośnikom? I jaka różnica jest między głośnikami 677 a 675
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

A czy będziesz rozbudowywać zestaw o kolejne kolumny centralny i tyły? Bo jeśli nie to powinieneś wybrać amplituner stereo a nie kina.
Suba i tak podlaczysz bez problemu.
Jeśli jednak tam to nieco lepszym wyborem jest Yamaha 381 lub ewentualnie Pioneer 531. Chodź stawiał bym na yamahe.

Co do kolumn to model 677 gra nieco lżej, ma więcej powietrza i swobody w graniu. Model 675 z kolei gra mocniej. Ze względu na mniejszy roklad prądu po głośnikach.

Zapraszam cię na odsluch porównawczy sobie oba modele.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witaj,

A czy będziesz rozbudowywać zestaw o kolejne kolumny centralny i tyły? Bo jeśli nie to powinieneś wybrać amplituner stereo a nie kina.
Suba i tak podlaczysz bez problemu.
Jeśli jednak tam to nieco lepszym wyborem jest Yamaha 381 lub ewentualnie Pioneer 531. Chodź stawiał bym na yamahe.

Co do kolumn to model 677 gra nieco lżej, ma więcej powietrza i swobody w graniu. Model 675 z kolei gra mocniej. Ze względu na mniejszy roklad prądu po głośnikach.

Zapraszam cię na odsluch porównawczy sobie oba modele.

Pozdrawiam


Właśnie myślałem że 677 zagra lepiej bo są już 3 drożne a 675 są tylko 2,5.
Właśnie to się okaże dlatego nie chce się zamykać w samym stereo, amplituner stereo wogole do fimów blu ray i zapisu dzwieku dts się nada?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

DTS nie ale do odbioru w stereo tak.
677 gra inaczej, pytanie co dla ciebie znaczy lepiej. Lekkość swoboda ktoś daje 677 czy bardziej gęsty dźwięk z 655.



Który z nich ma lepszy bass?

No właśnie a mi o DTS chodzi więc stereo odpada na starcie. Ta yamaha to jest ta co ja podalem? czy jakas inna wersja?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

677 ma lepszy bas, bardziej kontrolowany.
Ta Yamaha o której pisales model 381 ma dts hd i dolby true hd.
Jednak z tym modelem będzie to grało przeciętnie. Jest to najniższy model.
Tu przydał by się niestety 681 lub onkyo 656.


tylko ja nie rozumiem jednego, psizemy o yamaha 381 to chodzi dokladnie o ten model.?
Amplituner Yamaha RX-V381 ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...