Skocz do zawartości

YAMAHA CD N500 ROM ERROR


butcher1

Recommended Posts

Witam wszystkich.
Od niedawna mam problem z moją Yamaha CD N500 a mianowicie przy końcu aktualizacji oprogramowania do wersji 2.06 pojawił się błąd ERROR 0002 a po ponownym włączeniu na wyświetlaczu pojawia się napis ROM ERROR. Próbowałem instalować oprogramowanie kilka razy, za każdym ten sam efekt. Podkreślam, że pendrive z, którego wgrywałem był formatowany w FAT32 wg zaleceń producenta.
I teraz moje pytanie/a:
Czy ktoś miał już podobny problem i udało się z nim poradzić?
Czy ktoś posiada wcześniejsze(przed 2.06) wersje firmware do Yamaha CD N 500?
Czy orientujecie się czy w salonie YAMAHY poradziliby sobie z tym problem i ile mniej więcej taka usługa kosztuje?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku tygodnia na allegro były wystawione 2 sztuki cd-n500 w dziale uszkodzone. Jeden miał w opisie identyczną usterkę. Przy drugim był opis tylko że się nie włącza i też coś o diodzie. Podejrzewam że mogło to też być spowodowane błędem aktualizacji. Oba albo wycofane, albo już sprzedane.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Na początku tygodnia na allegro były wystawione 2 sztuki cd-n500 w dziale uszkodzone. Jeden miał w opisie identyczną usterkę. Przy drugim był opis tylko że się nie włącza i też coś o diodzie. Podejrzewam że mogło to też być spowodowane błędem aktualizacji. Oba albo wycofane, albo już sprzedane.



Bardzo możliwe, jednak wciąż nie rozwiązuje to mojego problemu. Myślicie, że w serwisie coś na to poradzą?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rejestrowane produkt do 3 lat gwarancji? Minęło już 3 lata?
Zadzwoń do audioklanu do serwisu niech ci powiedzą jak się robi reset tego urządzenia, ja niestety nie wiem.
Na pewno mają starsze stabilne oprogramowanie. Jeśli kupiles w Polsce to nawet po gwarancji powinni ci to udostępnić.
Jeśli nie i okażą się być .... Wówczas niemiecka, lub angielska strona na pewno pomoże.

To kwestia wgrania starego oprogramowania.
Jeśli awarii ulegla pamięć na której wgrane jest oprogramowanie to tylko laser na sprzedaż i tyle.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sprzęt był sprawny, a przestał działać po wgraniu sugerowanej firmowej aktualizacji to czy jest na gwarancji, czy już nie, walczyłbym o przywrócenie go przez dystrybutora/serwis bezpłatnie do stanu poprzedniego.
Swoją drogą co skusiło Cię , jakie wodotryski do tej aktualizacji?
Zaznaczam też , że podobne " sytuacje " opisywane są przy sprzętach innych marek i niefortunnych aktualizacjach np amplitunerów KD.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z ciemno aktualizują bo liczą że dostaną coś za darmo. Będzie grał lepiej, miał lepszą funkcjonalność.
A z założenia jest to "poprawność stabilności".

Ja także walczył bym o darmowy serwis. Dzwon do audio klanu w poniedziałek. Jak nie pomoże daj nam znać lub od razu uderzaj do angielskiego dystrybutora.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...