Skocz do zawartości

Pierwszy zestaw


Trusu

Recommended Posts

Witam potrzebuje zestawu stereo do słuchania RAP/HIPHOP głównie mi zależy na odczuciu mocnego basu jako że nie mam zielonego pojęcia co z czym i do czego utworzyłem tego posta a więc
1.Mam do wydania 3-3,5tys zł
2.Sprzęt nowy czyli kolumny + wzmacniacz + odtwarzacz CD (ale to za jakiś czas)
3.Pokój typowy kwadraciak 25mkw
4.Zestaw na parę lat z możliwością rozbudowy
5.Cały sprzęt chciałbym czasem podłączyć pod telewizor + jakieś wejście USB/AUX z czasem do kupię odtwarzacz CD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik w skrócie:

1. Zamieść post w odpowiedniej kategorii: kino domowe lub stereo.
2. Koniecznie napisz, jaką kwotą dysponujesz.
3. Powiedz, czy sprzęt ma być używany, czy nowy.
4. Napisz, jaki jest sprzęt towarzyszący - np. masz wzmacniacz XXX, szukasz kolumn podłogowych do 2 tysięcy.
5. Powiedz, jaka jest powierzchnia Twojego pokoju (rysunki mile widziane).
6. Poinformuj nas, czy chcesz kupić sprzęt i użytkować go przez kilka lat, czy też będziesz stopniowo rozbudowywać zestaw.
7. Powiedz, jakich funkcji oczekujesz od sprzętu, pod co będzie podłączony - np. konieczne jest w amplitunerze wejście cyfrowe optyczne/koaksjalne lub HDMI do podłączenia pod telewizor, albo gniazdo USB do odtwarzania plików w mp3.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie od dzis tak jest. Użytkownik który pisze na forum przyszedł już z jakąś zaszczepiona koncepcja.
Uwierz mi bardzo trudno ją z danej osoby wyjąć. Jeśli handlowiec, sprzedawca jest nachalny czy nie zna sposobu na przekonanie, wówczas utwierdza taka osobę w błędnym myśleniu. Liczmy że sprzedawca chce dobrze.
Tu kolega nie wie co chce ale chcę. Duża szansa że jak weźmie co kolwiek to i tak napisze " świetny sprzęt".
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

S4home i reszta kolegow, ktorzy wspieraja "Nas" swoja wiedza - wspolczuje Wam - Wy swoje, wiekszosc uzytkownikow swoje. Masakra... Ja bym nie potrafil pomagac skoro "ktos" ma Nas w glebokim powazaniu. SZACUN!!!



Masz rację. Powiem Ci że w dobie internetu i łatwych informacji na każdym kroku coraz trudniej o te rzetelne. A pomału faktycznie się już nie chce.
Chcesz dobrze a tu .......
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4home, pracuje w serwisie gdzie mamy rowniez sklep i mam do czynienia z klientami nacodzien i najwiekszym fenomenem sa dla mnie ludzie, ktorzy sa zadowoleni nie z tego, ze dobrze kupili, cos co im sie przyda i bedzie dla nich odpowiednie, ale to co chca kupic co najprawdopodobniej nie zadziala albo nie zadziala tak jakby tego sobie zyczyli... No coz, ja mam czyste sumienie, na cale szczescie jak narazie pracuje w miejscu gdzie ponad wlasne dobro (zarobek) stawia sie pomoc klientowi (za co niejednokrotnie zostalem przez ludzi zbesztany). No coz, taki nasz swiat. Ja sie ciesze z kazdorazowego kontaktu z ludzmi, ktorzy na 1 miejscu stawiaja ludzi!:). Wybaczcie za offtop, po prostu musialem wyrzucic swoja frustracje. Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...