Skocz do zawartości

JAMO S426 vs Taga Harmony TAV-406 v.2


m.kowalski1304

Recommended Posts

Witam Serdecznie

Panowie Planuje kupić budżetowy zestaw stereo. To będzie mój pierwszy zestaw... jakoś chcę rozpocząć swoją przygodę z audio icon_smile.gif.


1. Jestem z Elbląga

2. Pokój 3,5m x 4,5m

3. Do wydania mam 1000zł- 1500zł max

4. Sprzęt może być nowy jak i używany. Potrzebuje fachowej porady. Może nowe kolumny te, które zaproponowałem, a używany amplituner albo wzmacniacz? Kolumny są dość tanie dlatego mnie zainteresowały

5. Interesuje mnie przede wszystkim sprzęt STEREO. 99 % do muzyki, 1 % do filmów.

6. Słucham electro house, takie mocne granie. Lubię kiedy bas jest głęboki. Kiedy jest takie przyjemne uderzenie głębokim basem. Być może moje określenia są niepoprawne za co przepraszam. Dopiero zaczynam swoją przygodę z muzyką.
Poza tym lubię głośno posłuchać takiej muzyki typowo radiowej i disco polo, ale to rzadziej. Przede wszystkim zależy mi na mocnych rytmach.

7.Chciałbym kupić coś co już będzie przyjemnie grało. Jeśli chodzi o przyszłość to raczej przewidywałbym zupełną zmianę kolumn i wzmaka na lepsze jeśli finanse pozwolą.

8.Mam laptopa, więc mogę puszczać muzykę z laptopa. Czy nie będzie straty jakości przez kabel aux z laptopa? Jeśli tak to chyba musiałby być amplituner? Dobrze, gdyby miał wejście usb.

Myślę, że to chyba najważniejsze informację.

Tak jak napisałem znalazłem te kolumny, bo charakteryzują się niską ceną. W dodatku Jamo ma dobre opinie na różnych stronach, ale pewnie nie są to opinie fachowców, dlatego proszę o Waszą pomoc icon_smile.gif

Prosiłbym też o pomoc w doborze wzmacniacza lub amplituner do tych kolumn.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Niestety ani jedne ani drugie. To kolumny tylko do kina wynagajace sporego suba. W tym budżecie idź tylko w kolumny używane. Mianowicie kliosch f1 lub f2 oraz wzmacniacz pokroju harman hk6400, Pioneer 656, yamaha ax500.
Może uda się dobrać jeszcze jakiś prosty dac. Wówczas twój komputer zyska jako niebagatelne źródło.

Polecam. Z tymi kolumnami daj sobie od razu spokój.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...