Skocz do zawartości

Cenzura Audiostereo


Recommended Posts

Witam. Napisalem ten watek na forum audiostereo pod tytulem Cenzura.
Usuneli go po pol godziny i kilku wpisach w podobnym tonie.
Oto kopia watku:

CENZURA NA FORUM AUDIOSTEREO,

Witam. Chcialbym doniesc wszystkim forumowiczom o dziwnej sytuacji ktora mnie dotknela.
Wlaczylem sie do dyskusji na temat wyrobow marki Verictum piszac, ze to sa swietne produkty. Napisalem ze uzywam ich bezpiecznikow i ze mialem u siebie w domu ich kable zasilajace oraz akcesoria i ze gra to doskonale. Dodatkowo wyrazilem swoj poglad na temat tego co kolega Diogenes robi w tym watku. Napisalem mu ze troluje i neguje watek, podajac przy tym koledze definicje slowa "klub" z wikipedii. Napisalem ze rozumiem jego chec wyrazenia opnii i dodalem ze jak to zrobi raz a nawet 2 razy to chyba wystarczy i wszyscy przeczytaja. Powtornie przypominalem koledze ze klub marki to nie jest zwykly watek tylko "taki" watek jakby fanow marki i dlatego napisalem mu ze go rozwala ciaglą negacją( przykra przypadlosc wielu forumowiczow nie rozumiejacych ze nie trzeba wszystkim udowadniac swoich racji i pokazywac swojego ego).

Nie obrazilem go ani razu!!!!

Nie kontynuowalem dialogu poniewaz co mialem do powiedzenia to powiedzialem.
Po okolo 2 tygodniach postanowilem jednak zerknac co takiego mi odpisali i

NIC, CIEMNOSC, NIE MAM MOJEGO WPISU ANI ODPOWIEDZI DIOGENESA.

A WIEC PYTAM:

DLACZEGO USUNELISCIE MOJ WPIS Z ODPOWIEDZIA ??

NIIKOGO NIE OBRAZILEM.


Bardzo nie przyjemna sprawa pokazujaca malenkosc osoby ktora to zrobila lub chec ZBOJKOTOWANIA MARKI VERICTUM o ktorej wyrazilem sie pochlebnie.

PAMIETAJCIE KOCHANI MELOMANI I AUDIOFILE ZE JAK CZYTACIE COS NA FORUM AUDIOSTEREO TO NIESTETY JEST MOCNA CENZURA i najprawdopodobniej grupa ludzi pilnujaca swoich interesow.
Pozdrawiam

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ciebie Michale (przepraszam za poufałość, bo przecież się nie znamy. Łączy nas jednak sympatia do firmy Verictum), zdążyłem pzeczytać tę treść na forum AudioStereo. Pomyślałem- "...Ciekawe jak długo będzie do odczytania?" Nie wiem ile minut minęło od momentu natrafenia na post powyżej cytowany, przeczytałem też dwa wpisy innych użytkowników (nie pamiętam kto je wpisał). Usuwanie treści, które nie naruszają dobrych obyczajów jest nie tylko skandaliczne ale i łamaniem prawa pochodzącego od Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej (obowiązującej od dnia 2 kwietnia 1997r.). Dwa lata wstecz z podobnych powodów (usuwanie wpisów moich przyjaciół) zlikwidowałem konto na tym samym forum AS. Wygląda na to, że to forum nadal "dba" o to by kultura wypowiedzi była choćby najniższą, ale zgodną z polityką wydawcy- Site S.A.
Pozdrawiam Ciebie i wspieram, Wojtek

PS Michale, uważam, że powinieneś doprecyzować (albo wyraźniej wyartykułować), że chodzi o niegodne działania forum audiostereo.pl... A nie to forum! Nowicjusze czy sporadycznie tu zaglądający mogą nie wiedzieć o jakie forum chodzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, chodzi o forum audiostereo.
Ten watek nie jest o dzwieku ani o zadnym sprzecie audio, to ulatwiloby robote probujacym sie wyklocac o wszystko:-)
To watek o cenzurze i podkopywaniu konkurencji.
Napisalem o Verictum bo akurat w tym watku mnie skasowali a pozniej caly moj nowy watek po pol godziny jego trwania:-)

Napisalem ten temat na roznych forach i tak np na audiohobby napisalem go w zakldce stereo. Zamkneli mi watek po 2-3 godzinach:-) tlumaczac ze to nie miejsce na takie wpisy i zaproponowali otwarcie go w zakladce pogaduchy ale jak klikam na pogaduchy to pojawia sie komunikat ze nie mam wstepu do tego tematu:-) icon_smile.gif
Zobaczymy jak dlugo tam posiedze. Otworzylem temat w "czas wolny".
Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Przepraszam, że mówię za Wojtka i moderację icon_smile.gif


Audiowit,
dobrze mówisz...
i dobrze napisałeś

Michał,
witaj na naszym Forum i mam nadzieję, że na zaproszenie Wojtka napiszesz w wątku o Verictum o swoich doświadczeniach z bezpiecznikami oraz okablowaniem tej firmy.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

.... podejrzewam, że Wojtek bardzo się cieszy z tego powodu, że tu trafiłeśicon_smile.gif....


A pewno, że się cieszę, bo to jeszcze jeden co Verictumy powąchał.... Coraz więcej nas!

PS Oby moja radość nie była przedwczesną!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

...Nawet audiostereo.pl do tego się nie posuwa.
Tak, że ostrożnie z krytyką audiostereo, bo tutaj jest jeszcze gorzej. icon_evil.gif


Wiesz... Ja na Twoim miejscu zrobiłbym tak- zarejestruj się na tym wg Ciebie lepszym forum, a ten gorszy olej... Ja kiedyś zrobiłem tak właśnie z tą różnicą, że olałem audiostereo.pl.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ciekawe co powie sąd gdy zażądam odszkodowania z tyt. naruszenia moich praw autorskich? icon_mrgreen.gif

Uwagi w tym poście odnoszą się do użytkownika który dostał "bana" za nieodpowiednie zachowanie na Forum i nie zmienił swojego zachowania po upomnieniach Administratora i Moderatorów. Zaś jego wypowiedzi zostały usunięte (dlatego nie widać wcześniejszych wpisów do których się odnoszę i pytania o przyczyny usunięcia konta).

A o netetykiecie słyszałeś?
Między innymi o tym, że na forach internetowych niedopuszczalne jest zakładanie i korzystanie z kilku kont przez jednego użytkownika???
Więc nie udawaj dłużej pokrzywdzonego niewiniątka..

Dostałeś "bana" za prowokacyjne zachowanie wobec innych użytkowników - i dlatego przez pewien czas nie mogłeś pisać na naszym Forum.

Pozdrawiam
PS. Zaś kwestia czy w danym momencie jest uchwytny Administrator Forum czy nie - to inna sprawa i niekoniecznie Twoje zmartwienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...