Skocz do zawartości

MAGNAT SUPREME 802 + PIONEER A-10


m.kowalski1304

Recommended Posts

Witam Panowie

Przeglądając forum i różne strony internetowe wpadłem na pomysł złożenia takiego zestawu:
Magnat Supreme 802+ Pioneer A 10.
Najpierw muzyka byłaby włączana z komputera przez AUX, w ciągu 2 miesięcy dokupiłbym DAC.

Krótki opis zgodnie z tym jak mają wyglądać posty:

1. Jestem z Elbląga

2. Pokój 3,5m x 4,5m

3. Do wydania mam 1000zł- 1500zł max

4. Sprzęt może być nowy jak i używany. Potrzebuje fachowej porady. ALe zauważyłem, że do 1500zł jestem w stanie kupić nowy sprzęt zaproponowany przeze mnie.

5. Oczywiście przede wszystkim sprzęt STEREO, filmy nie istotne.

6. Słucham electro house, takie mocne granie. Lubię kiedy bas jest głęboki. Kiedy jest takie przyjemne uderzenie głębokim basem. Być może moje określenia są niepoprawne za co przepraszam. Dopiero zaczynam swoją przygodę z muzyką.
Poza tym lubię głośno posłuchać takiej muzyki typowo radiowej i disco polo. Przede wszystkim zależy mi na mocnych rytmach.

7.Chciałbym kupić coś co już będzie przyjemnie grało. Jeśli chodzi o przyszłość to raczej przewidywałbym zupełną zmianę kolumn i wzmaka na lepsze jeśli finanse pozwolą, więc chciałbym żeby wzmacniacz dobrze współpracował z tymi kolumnami, które chcę kupić. Nie musi być mocniejszy, bo jeśli zdecyduje się na wymianę kolumn to kupię nowy wzmak albo amplituner za jakiś czas.


PS Mówiąc szczerze nie miałem możliwości słuchania zestawów stereo, więc jestem laikiem w tym temacie, ale głośna muzykę kocham i od zawsze chciałem sobie kupić jakiś sprzęt. Czy na początek to byłoby ok? Z
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...