Skocz do zawartości

Exposure 1010Amp+1010Cd jakie kolumny


Tomasz71

Recommended Posts

Jako że to mój pierwszy post chciałem wszystkich powitać.
Proszę o wyrozumiałość jeśli napiszę coś nie tak.
Jestem właśnie na etapie zakupu stereo, tak jak w temacie EXPOSURE 1010 + cd tej samej marki.
Dlaczego Expo. bo podoba mi się jego minimalistyczny wygląd i chyba najbardziej podobał się na odsłuchu.
Odsłuchane Amp. Onkyo 8150, Yamaha R-N602, Wzm. Nad 365, Marantz 606 i CA CXA60.
Proszę wszystkich o doradzenie jakie kolumny podstawkowe dobrać dostosować do tego zestawu.
Moje preferencje to:
Pokój nie całe 16m2
Muzyka, słucham raczej wszystkiego poza ciężkim rockiem.
Będę wdzięczny za wszystkie sugestie.
Mam już wstępnie jakieś typy, ale wpierw chce poznać wasze podpowiedzi i opinie.
Z góry wszystkim dziękuje, i pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silver 2 to faktycznie ciekawa propozycja za te pieniądze, natomiast tak jak kolega z rms, również szukałbym do tego Exposura czegoś o drobinę łagodniejszego, bardziej muzykalnego. Jeszcze nikt o nich nie wspomniał, więc dodam do dyskusji Indiana Line Diva 262. Ostatnio w prasie pojawiła się całkiem ciekawa recenzja tych monitorów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już taki wielce zdziwiony patrze co Top HiFi doradza inne produkty? Ale nie jednak je macie w ofercie icon_smile.gif
Hehehe

Nie wiem czy exposure już wybrany ale ja także obstawiał bym Silvery 2. Łatwe do napędzenia kolumny które grają z lekkością.
Fajnym dźwiękiem w niedużych pieniądzach grają także ELAC B6, swoją drogą Te Divy to także ciekawy produkt.

Zapraszam Cie na odsłuch i prezentację kilku modeli.

Pozostaje do dyspozycji
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...