Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tiimi83

Polski R&B, Hip Hop co polecacie?

Recommended Posts

Polecił bym albumy: "Spalam się" Kazika Staszewskiego, "Żeby było miło" Grześka Bolca Borka, a później Paktofonika "Kinematografia" i Kaliber 44 - można zacząć od złotych płyt.

Naszło mnie pytanie, kto mógłby być pierwszym polskim wykonawcą R&B?

Nico67 a dlaczego on taki dobry? Grasz w nim?

Temat to jednopostowy więc pozwolę sobie na prowokację. Czy hip-hop to jeszcze muzyka, czy tylko rymowanki - lepsze lub gorsze wynurzenia do cudzej nuty?

Czym są sample w hip-hopie?

Edytowano przez Pboczek

Dnia 09/07/2017 o 11:45, Pboczek napisał:

Temat to jednopostowy więc pozwolę sobie na prowokację. Czy hip-hop to jeszcze muzyka, czy tylko rymowanki - lepsze lub gorsze wynurzenia do cudzej nuty?

Czym są sample w hip-hopie?

Oczywiscie ze Hip Hop to muzyka, i sa tam sample tylko w dzisiajszych czasach wystarczy ze cos tam nucisz i moze pare rymow masz, nagrasz teledysk z dobrymi laskami i juz jestes mega gwiazda.

Wszystkie malolaty robia WOW!

tylko prawda taka ze bity ktorych teraz uzywaja sa bardzo proste, nie ma dobrych lini melodycznych i ogolnie to sie sprowadza do czegos w stylu Idola. Kiedys DJ czy producent musial sie znac na rzeczy, teraz juz mniej, bo komputer robi wszystko za ciebie. Popatrzcie na DJ-ow uzywajacych Serato, nic nie mam przeciwko, ale troche mija sie to z celem, Serato dobierze BPM, zrobi sync a DJ tylko wcisnie przycisk.

Trzeba byc osoba medialna, talent to sie juz nie liczy  - ale to sie dotyczy wiekszosci gatunkow muzycznych nie tylko hip hopu. I to nawet wszyscy mowia, niby to progress ale jaki to progress?

dokladnie jest tak ja na zdjeciu ponizej :)

hahaha teraz to dopiero prowokacja jest, juz widze wszystkich 15-to latkow broniacych swoich idoli :)

Prawdziwa muzyka umarla gdzies okolo roku 2000-2005

uff moze troche mnie ponioslo ale musialem to powiedziec :) bez obrazy :)

786813402c809b835ec77cdf8c37b9ab.jpg

A co do polecania to jak najbardziej moge polecic Tomek Nowak Quartet,

Nagrali pare plyt z Eskaubei, bardzo przyjemne, prawdziwi muzycy, zywe instrumenty!

Edytowano przez eryk2kartman

Syndykat , Arczi szajka , Nizioł , TPS , ZDR , Dobo , Bonus RPK , Polska wersja . To jest perła rapu oczywiście trzeba taki lubić a jest mocny .

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować