Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
bgeko09

〈아찔한 달리기〉A D A L 2 . C O M〈파주오피〉 파주키스방〈파주마사지〉〈파&#51452

〈아찔한 달리기〉A D A L 2 . C O M〈파주오피〉 파주키스방〈파주마사지〉〈파주휴게텔〉〈아찔한 달리기〉A D A L 2 . C O M〈파주오피〉 파주키스방〈파주마사지〉〈파주휴게텔〉〈아찔한 달리기〉A D A L 2 . C O M〈파주오피〉 파주키스방〈파주마사지〉〈파주휴게텔〉〈아찔한 달리기〉A D A L 2 . C O M〈파주오피〉 파주키스방〈파주마사지〉〈파주휴게텔〉〈아찔한 달리기〉A D A L 2 . C O M〈파주오피〉 파주키스방〈파주마사지〉〈파주휴게텔〉〈아찔한 달리기〉A D A L 2 . C O M〈파주오피〉 파주키스방〈파주마사지〉〈파주휴게텔〉〈아찔한 달리기〉A D A L 2 . C O M〈파주오피〉 파주키스방〈파주마사지〉〈파주휴게텔〉〈아찔한 달리기〉A D A L 2 . C O M〈파주오피〉 파주키스방〈파주마사지〉〈파주휴게텔〉〈아찔한 달리기〉A D A L 2 . C O M〈파주오피〉 파주키스방〈파주마사지〉〈파주휴게텔〉〈아찔한 달리기〉A D A L 2 . C O M〈파주오피〉 파주키스방〈파주마사지〉〈파주휴게텔〉〈아찔한 달리기〉A D A L 2 . C O M〈파주오피〉 파주키스방〈파주마사지〉〈파주휴게텔〉〈아찔한 달리기〉A D A L 2 . C O M〈파주오피〉 파주키스방〈파주마사지〉〈파주휴게텔〉
0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Ostatnie posty

• 2. Do 3000  3. Nowy 4. Na razie nic nie mam 
      5. 25m2
      6.Sprzęt raczej na lata , w przyszłości dokupienie CD
      7.TV + konsola + laptop 8.Pszczyna
    • Słuchałem dzisiaj Focal Aria 926 podłączonych do wzmacniacza Yagin MS 30L. Bardzo fajnie to gra. Czy ktoś ma może taki wzmacniacz ? Co możecie napisać o jakości tego urządzenia ?  Mój drugi typ to KEF R 700 .Słuchałem ich w innym miejscu podłączone do Cambridge CXA60  i chyba w trochę gorszych warunkach  Są niestety sporo droższe . Wie ktoś może gdzie można w Warszawie posłuchać Polk Audio RTi A9 ? Słuchałem dzisiaj S 55 ale ustępują moim zdaniem i Ari 926 i Hefom R 700 
    • Będzie potrzebny Ci też dac. Spróbuj odpowiedzieć na poniższe pytania. 1 możesz pominąć. Cytat z tematu 1 posty "1. Zamieść post w odpowiedniej kategorii: kino domowe lub stereo. 2. Koniecznie napisz, jaką kwotą dysponujesz. 3. Powiedz, czy sprzęt ma być używany, czy nowy. 4. Napisz, jaki jest sprzęt towarzyszący - np. masz wzmacniacz XXX, szukasz kolumn podłogowych do 2 tysięcy. 5. Powiedz, jaka jest powierzchnia Twojego pokoju (rysunki mile widziane). 6. Poinformuj nas, czy chcesz kupić sprzęt i użytkować go przez kilka lat, czy też będziesz stopniowo rozbudowywać zestaw. 7. Powiedz, jakich funkcji oczekujesz od sprzętu, pod co będzie podłączony - np. konieczne jest w amplitunerze wejście cyfrowe optyczne/koaksjalne lub HDMI do podłączenia pod telewizor, albo gniazdo USB do odtwarzania plików w mp3. 8. Podaj miejsce zamieszkania (przebywania), bo często w odpowiedzi dostaniesz adresy miejsc sprzedaży konkretnego urządzenia." 9. Co jest źródłem dźwięku - z czego będziesz "puszczać"  muzykę ?
    • Witam. Poczytałem troszkę na forum odnośnie sprzętu, i padło na wybór wzmacniacz + głośniki , a wszystko to będzie potrzebne, aby miałem dobry dźwięk w tv i na konsoli do gier.
      Padło na ;
      Yamaha A-S501
      Polk audio T50
      dodam że pokój w którym to będzie to pokój 25m2, będzie to mój 1 sprzęt dlatego napewno będę miał jeszcze parę pytań z góry dzięki za odp
      W przyszłości na pewno dokupię cd 
      Pozdrawiam
    • Jeden głośnik - czy jedną parę kolumn??? Napisz więcej i podaj potrzebne informacje (bo poza ceną oraz wymaganym BT to nic nie wiemy) zgodnie z "Pierwszymi postami" Pozdrawiam PS. Przeniosłem wątek do odpowiedniego działu
    • a co do tego wzmacniacza  NAD 320 - jest w dobrej cenie kolo 600zl jak on sie ma do yamahy a-s300
  • Ostatnio poruszane tematy