Skocz do zawartości

stereo do kina domowego


mroofka

Recommended Posts

Witam,

W innym dziale tego forum, uzyskałem pomoc i jestem bardzo zadowolony z pierwszego wyboru. Potrzebuje jednak zrobić kolejny krok w moim rozwoju icon_smile.gif.
1. sub
2. wzmacniacz do stereo z direct in/ main in...

Obecnie posiadam marantz 1606 + dhali zensor 7 set. Nie posiadam subwoofera ale ilość (jako amatorowi trudno mi ocenić jakość) basu jaki obecnie uzyskuje jest dla mnie wystarczająca. Więc raczej skłąniam się do opcji najpierw wzmacniacz potem sub.

Zakładam, że wzmacniacz stereo z nieco większą mocą powinien jeszcze trochę wycisnąć z zensorów 7.
Pytanie czy mam rację? Czy lepszy wzmacniacz stereo faktycznie da jeszcze więcej basu?
Jaka jest różnica pomiędzy direct in/ main in i powered amp direct in? czy to to samo i tylko różne nazwy różnych producentów? Zależy mi na tym by sterować głośnością tylko z amplitunera KD. Może jest to błąd i lepiej odpuścić ten wymóg i pogodzić się z 2 pokrętłami ale wtedy uda się wybrać coś lepszego?

Celowo nie określę się dokładnie ale chciałbym kupić używany wzmacniacz stereo i raczej nie chcę pzekroczyć 2500PLN. Obecnie po przeczytaniu kilku odpowiedzi celuje w

nad 356bee
marantz pm 7004
jak trafię gdzieś to kupię, raczej nie dostanę szasny by porównać ich brzmienie ;/.

Czy są jeszcze jakieś inne sprawdzone typy do zensorów 7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...