Skocz do zawartości

Sprzęt audio do 3000 zł


masseur

Recommended Posts

Wtiam.
Szukam sprzętu audio do 3000 zł. Na wstępie zaznaczę, że jestem zielony w temacie audio, nie znam się kompletnie na sprzęcie, natomiast mam bardzo wrażliwy słuch i cenię sobie dobrą jakość dźwięku. Nie jestem w stanie konkretnie określić czego oczekuję. Sprzęt ma po prostu pięknie grać, słucham w sumie każdego rodzaju muzyki. Zależy mi na bluetooth. Przechodziłem po sklepie i zwróciłem uwagę na amplituner firmy Denon za około 1000zł. Nie pamiętam modelu. Natomiast z głośników wstępnie przykuły moją uwagę te: http://www.euro.com.pl/kolumny-audio/kruge...ny-km0505.bhtml

Czekam na wasze wstępne propozycje icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to tak jakbyś poszedł do restauracji i powiedział: poproszę coś do jedzenia ważne żeby było dobre i kosztowało około 500 złicon_smile.gif i co kucharz ma Ci podać owoce morza, dziczyznę, a może kebaba jednak icon_smile.gif.
Musisz określić swoje wymagania do tego służy pierwszy post napisany z głową nie na odczepnego żeby i ktoś na odczepnego Ci nie doradził.
http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html

Sprzęt który podałeś nie zagra dobrze to jest pewne w kwocie do 3 tyś znajdziesz tylko i wyłącznie sprzęt używany który zapewni dobra jakość dźwięku.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej a więc tak.
1)cena - 3000 zł
2)nowy
3)sprzęt stereo
4)nie mam żadnego sprzętu towarzyszącego, szukam zarówno kolumn jak i amplitunera
5)wymiary pokoju: salon o długości 9m, szerokości 4,20m, wysokości 2,80m. Czyste ściany i panele.
6)słucham wszystkiego, ale jeśli muszę sprecyzować to bardziej coś w kierunku klasycznej, filmowej, elektronicznej
7)sprzęt jednorazowy, nie zamierzam go rozbudowywać
8)kolumny będą podłączone do amplitunera. Z funkcji oczekuję bluetootha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Okej a więc tak.
1)cena - 3000 zł
2)nowy
3)sprzęt stereo
4)nie mam żadnego sprzętu towarzyszącego, szukam zarówno kolumn jak i amplitunera
5)wymiary pokoju: salon o długości 9m, szerokości 4,20m, wysokości 2,80m. Czyste ściany i panele.
6)słucham wszystkiego, ale jeśli muszę sprecyzować to bardziej coś w kierunku klasycznej, filmowej, elektronicznej
7)sprzęt jednorazowy, nie zamierzam go rozbudowywać
8)kolumny będą podłączone do amplitunera. Z funkcji oczekuję bluetootha



W tej cenie się nie da. Koniec. Kropka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej napisac ze sie nie da, zamiast doradzic lub przekonac ze musisz dolozyc ew. kupic albo kolumny albo wzmacniacz uzywany.
Ja jestem tu nowy i tez probuje cos wybrac do 20 m za 4 - 5 tys.
Moze pomysl nad kupnem wzmacniacza lub kolumn na raty ?
Masz bardzo duzo metrów do nagłosnienia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Hmm.... 380m2 to kawał pomieszczenia. 38m2 spokojnie można nagłośnić np. moimi Quantum 677 i to poniżej 2k zł. Ale taka nasza cecha, każdy chwali swoje icon_smile.gif
Pzdr.




Kolego czytales dokladnie temat? Podane przez Ciebie kolumny to koszt 1000zl za sztuke. A gdzie wzmacniacz, kable, jakies zrodlo dzwieku?



Temat czytałem, ale nawiązuję nie do tematu, tylko do wpisu RMS. To chyba oczywiste.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny przyklad osoby na ktora nie warto bylo tracic czas... Pozniej sie dziwia, ze coraz mniej osob sie udzielaja, zwlaszcza tych co maja wiedze... No coz, jego pieniadze, wyrzucone bez sensu, ale napewno gra super skoro wydal 4600zl... Brak slow. Ciekawi mnie tylko czy specjalisci z Euro podpowiadali to co zakupil kolega.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Klasyczny przyklad osoby na ktora nie warto bylo tracic czas... Pozniej sie dziwia, ze coraz mniej osob sie udzielaja, zwlaszcza tych co maja wiedze... No coz, jego pieniadze, wyrzucone bez sensu, ale napewno gra super skoro wydal 4600zl... Brak slow. Ciekawi mnie tylko czy specjalisci z Euro podpowiadali to co zakupil kolega.

.


Z takim oto Twoim podejsciem i innych cicho siadzacych czlowiek poszedl do sklepu i kupil to co ktos mu polecial w sklepie
JAKBYS posiwecil mu czas moze kupil by stereo. Jesli olewacie odpowiedac nowym osoba to potem sa takie efekty.
Ale czy kogos to obchodzi?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Klasyczny przyklad osoby na ktora nie warto bylo tracic czas... Pozniej sie dziwia, ze coraz mniej osob sie udzielaja, zwlaszcza tych co maja wiedze... No coz, jego pieniadze, wyrzucone bez sensu, ale napewno gra super skoro wydal 4600zl... Brak slow. Ciekawi mnie tylko czy specjalisci z Euro podpowiadali to co zakupil kolega.



Nie mogli tego zrobić gdyż żadne euro nie ma tego sprzętu na stanie. Tylko w magazynie centralnym i zakup przez Internet.
Na miejscu nie udzielają informacji o produktach których nie mają, a jeśli tak to gratulacje.
Wybitny zakup w tej cenie to prawda. Niestety ale macie rację co do sprawdzania.
Chyba pomału trzeba odpuszczać tematy jak inni koledzy z branży.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Klasyczny przyklad osoby na ktora nie warto bylo tracic czas... Pozniej sie dziwia, ze coraz mniej osob sie udzielaja, zwlaszcza tych co maja wiedze... No coz, jego pieniadze, wyrzucone bez sensu, ale napewno gra super skoro wydal 4600zl... Brak slow. Ciekawi mnie tylko czy specjalisci z Euro podpowiadali to co zakupil kolega.

.


Z takim oto Twoim podejsciem i innych cicho siadzacych czlowiek poszedl do sklepu i kupil to co ktos mu polecial w sklepie
JAKBYS posiwecil mu czas moze kupil by stereo. Jesli olewacie odpowiedac nowym osoba to potem sa takie efekty.
Ale czy kogos to obchodzi?




A na co mialem poswiecic czas? Koles chcial przeznaczyc 3k, dostal od kolegi podpowiedz co w tej cenie moze zrobic by mialo jakis sens. Nagle poszedl do sklepu czy genialnie zamowil przez neta sprzez za 4600 i Twoim zdaniem jest ok? Ja widze kolosaln roznice po 1 1600zl wiecej to zupelnie inna rozmowa po 2 jezeli nie mam pomyslu co polecic to nie polecam. Poczytaj caly temat masz wyrazne odpowiedzi, ze nie zrobisz za 3000 nowego zadowalajacego sprzetu procz moze tego jednego. Ja nie mam sklepu audio i nawet nie mialem okazjo w tamkm byc (a szkoda). Nie wiem czego wiecej oczekujesz od "Nas". Druga sprawa to taka, ze jakby koledze sie chcialo poswiecic troche czasu to wedzialby, ze mamy tu kilku przedstawicieli firm u ktorych mamy jako forumowicze dodatkowe rabaty. Ale co tam, lepiej narzekac na innych a samemu dac guzik od siebie. Standarowe podejscie narzekajacego Polaka. Reszta polemiki w mojej ocenie jest zbedna. Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jakimś cudem zwiększył mi się budżet i zaopatrzyłem się w:
http://www.euro.com.pl/amplitunery/denon-a...0w-czarny.bhtml + http://www.euro.com.pl/kolumny-audio/magna...-77-mocca.bhtml .

Dzięki wielkie za wszelkie chęci pomocy icon_smile.gif



No to sobie zaszkodziłeś kolego. Miałeś podpowiedzi, ale w niższym budżecie.
Dlaczego po jego zwiększeniu znów się nie odezwałeś?
Można było kupić coś lepszego i do stereo.
Ciekaw jestem, czy podpowiadał Ci ktoś na PW?

Daj znać jak to gra i kto miał wpływ na taki wybór.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angel,

Mam wrażenie że nikt nie miał takowego wpływu. Szczerze to z tematów co kupić ile procent zakupu następuje po doradzeniu na forum? 5%?
Pewnie i tak. Reszta słucha co już jest bardzo dobrym rozwiązaniem, czy sama się orientuje w temacie.

Kolega tu już nie wróci bo ma już sprzęt i nim się cieszy.
Po raz kolejny niestety mam racje, odnośnie tego wróżenia o którym pisałeś wcześniej. Osoby kupujące sprzęt audio w danej kwocie coraz mniej przykładają do niego wagi. To my mamy takie "zboczenie" zawodowe. Dla innych "gra" no "gra" i gitara icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że jednak więcej niż te 5%....zdecydowanie więcej.
Choć oczywiście są tacy którzy mimo założenia konta i tematu, potem pytań już lepiej wiedzą, czy wiedzieli wcześniej sami co kupić, lub nawet ich sprzęt jest już w drodze, a szukają tylko utwierdzenia się w przekonaniu, że zrobili dobrze .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam, ze mimo wszystko jest wiecej osob, ktore kupuja to co doradza osoba bardziej obeznana. Ja przeciez rowniez mimo, ze nie nowy to jednak kupilem "co do joty" to co zostalo mi polecone w moim temacie i napewno takich osob jest wiecej, ale jednak wkurza mnie podejscie takie jak zalozyciela tego tematu mimo, ze sam niewiele wiem i pewnie niewiele pomoglem to jakos wkurza mnie brak szacunku do innych.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...