Skocz do zawartości

Sprzęt audio do 3000 zł


masseur

Recommended Posts

Cytat

Okej a więc tak.
1)cena - 3000 zł
2)nowy
3)sprzęt stereo
4)nie mam żadnego sprzętu towarzyszącego, szukam zarówno kolumn jak i amplitunera
5)wymiary pokoju: salon o długości 9m, szerokości 4,20m, wysokości 2,80m. Czyste ściany i panele.
6)słucham wszystkiego, ale jeśli muszę sprecyzować to bardziej coś w kierunku klasycznej, filmowej, elektronicznej
7)sprzęt jednorazowy, nie zamierzam go rozbudowywać
8)kolumny będą podłączone do amplitunera. Z funkcji oczekuję bluetootha



Za tę cenę powinno być coś godnego uwagi .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Angel,

Mam wrażenie że nikt nie miał takowego wpływu. Szczerze to z tematów co kupić ile procent zakupu następuje po doradzeniu na forum? 5%?
Pewnie i tak. Reszta słucha co już jest bardzo dobrym rozwiązaniem, czy sama się orientuje w temacie.

Kolega tu już nie wróci bo ma już sprzęt i nim się cieszy.
Po raz kolejny niestety mam racje, odnośnie tego wróżenia o którym pisałeś wcześniej. Osoby kupujące sprzęt audio w danej kwocie coraz mniej przykładają do niego wagi. To my mamy takie "zboczenie" zawodowe. Dla innych "gra" no "gra" i gitara icon_smile.gif



Czy to źle że nie wróci? Najwyrazniej nie byl to AUDIOFIL tak jak WY. Poprosil o rade i kupil co kupil. Wydaje mi sie że nie kazdy tu rejestrujacy jest audiofilem. Potrzebuje pomocy by kupic cos fajnie grajacego lepszego niz mini wieza...Ja nawet jak kupie sprzet to nie bede go zmienial co pol roku i zachwycal sie jak gral na takich glosnikach czy przy uzyciu takich lub innych kabli tudziez aplitunera. Nie jestem audiofilem sprzetowym a muzycznym. Ja lubie sopbie odpieczetowac nowa plyte cd i jej wysluchac od poczatku do konca w skupieniu. Natomiast dzisiejsza "młodzież" to mam wrazenie ze cos chce tu i teraz i natychmiast, i tak pewnie bylo w tym przypadku.

Do Was i Admina. Moze dobrze by bylo zrobic jakis watek uniwersalny przyklejony do calosci w ktorym mozna bylo by znalesc podstawy dla nowego forumowicza, a przede wszystkim zestawienia najpopularniejszych godnych uwagi zestawów typu wzmacniacz + kolumny + kable = jak to zagra i do jakiego metrarzu

Unikniecie wtedy mase podobnych watków nowych uzytkowników ktorzy chca porady co wybrac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...