Skocz do zawartości

Co myślicie o NAD C388


Darek

Recommended Posts

Witam.
Jak w temacie co myślicie o NAD C388
Czytałem ,że NAD ma ogólnie słaby serwis i się psuje .Ma ktoś doświadczenia ?
Co możecie polecić podobnego w tym przedziale cenowym ? to znaczy do 7 000 zł im taniej tym lepiej .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dzięki .Spodobał mi się ten Rotel A14
Głównie chodzi o to żeby nie grać muzyki tylko z CD ale też mp3,radia itp czyli różnych źródeł .Wiem,ze jakość ale dostęp do cd jest zawsze ograniczony.Fajnie byłoby też ,żeby obsługiwał spotify .



Rotel nie obsługuje strumieniowania po sieci (ale ma bluetooth), więc jako źródłu potrzebny jest komputer.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Dzięki .Spodobał mi się ten Rotel A14
Głównie chodzi o to żeby nie grać muzyki tylko z CD ale też mp3,radia itp czyli różnych źródeł .Wiem,ze jakość ale dostęp do cd jest zawsze ograniczony.Fajnie byłoby też ,żeby obsługiwał spotify .



Rotel nie obsługuje strumieniowania po sieci (ale ma bluetooth), więc jako źródłu potrzebny jest komputer.


W sumie to też dobre rozwiązanie
Mały komputer Podraża trochę całe przedsięwzięcie ale daje też możliwości .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakis moderator to zrobi albo i nie, ale wg mnie niepotrzebnie zakladasz nowy temat. W poprzednim przeciez piszesz o calym zestawie stereo to o wzmacniaczu tez tam powinienes pisac. Niecierpliwy z Ciebie chlop, co? Spokojnie, pospiech to zly doradca a koledzy zaczna cos radzic jak zrobisz pierwsze kroki w tym kierunku:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...