Skocz do zawartości

Kabel do Soundbara


Martucha

Recommended Posts

Cześć, jestem nowa, proszę być miłym, bo mogę zamknąć sie w sobie icon_biggrin.gif

Kupiłam do swojej telewizorni LG, Soundbar Samsung HW-K550, tutaj wklejam link, jakby ktoś chciał zerknąć http://www.euro.com.pl/soundbar-speakerbar...g-hw-k550.bhtml
Przed tym jak niektórzy będą chcieli mnie pożreć, że soundbar to badziewie, icon_smile.gif powiem, że mam pokój wielkości orzecha laskowego, więc ustawienie jakichkolwiek kolumn wiązałoby się z burzeniem ścian. Dobrze sytuację odwzoruje fakt, że nawet postawienie 100 cm listwy i suba, wiązało się z wykonaniem skomplikowanych obliczeń, jak to wszystko zmieścić (wąski a długi). Ale do rzeczy - czy biorąc pod uwagę specyfikację nowego nabytku, lepiej go podłączyć kablem optycznym czy HDMI? Będzie w ogóle jakaś różnica? A przy tym, jak najlepiej położyć ten sprzęt? Na chwile obecną leży pod TV na podłodze, przed subem, gdyż nawet stolik z TV mam za krótki. Czy takie jego umiejscowienie rzutuje na słabszy dźwięk?

Pozdrawiam i liczę na mnogość odpowiedzi! icon_biggrin.gif icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Jak wyżej, też mam ten soundbar, i po testowaniu najlepiwj sprawdza sie, zaraz pod tv,2-3cm ponizej.

Podłaczenie poprzez HDMI ARC.

Jako zestaw audio podobny sprawdza sie lepiej niż glosniki z Tv icon_smile.gif

Tez, mialem problem z miejscem, wiec stad wybor sounbara.

Tak to sie prezetuje u mnie:




Pozdrawiam,
M.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...