Skocz do zawartości

Marantz NA6005 problem ze Spotify


Artur

Recommended Posts

Witam.
Od kilku dni jestem w posiadaniu NA6005.
Wszystko jest ok, za wyjatkiem opcji Spotify, ktorej... nie ma w menu odtwarzacza?! Czy inni uzytkownicy tego odtwarzacza moga potwierdzic, ze maja tak samo, czy moze to jakis blad w moim egzemplarzu?
Odpalajac Spotify na telefonie, w opcjach znajduje mi NA6005 jako potencjalny glosnik z ktorego mialaby byc odtwarzana muzyka, jednak za nic nie moge sie z nim polaczyc - kilkanscie sekund widnieje informacja "łączy..." po czym muzyka dalej gra jedynie z telefonu a ja znow mam w opcjach pozycje NA6005 do wyboru... Oczywiscie zorbilem update softa przez internet - zadych zmian. Czy ktos mial/ma podobny problem?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza sie, Spotify z kontem premium. Wszystko podlaczone przez wi-fi do jednej domowej sieci. Marantza widac na telefonie w programie Spotify jako opcja z ktorej mialby byc odtwarzany dzwiek, jednak po jego wybraniu kilka sekund mam indykacje o laczeniu po czym wszystko wraca do stanu poczatkowego (i w dalszym ciagu mam Marantza na liscie). Probowalem juz wszystkiego, restarty kazdego z urzadzen z modemem wlacznie, jednak bez jakichkolwiek zmian.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...