Skocz do zawartości

uzywany wzmacniacz / koncowka mocy


mroofka

Recommended Posts

Witam,

poprzedni post pozostał bez odpowiedzi to może tym razem sie uda.

chciałbym dołożyć trochę mocy do mojego słabiutkiego amplitunera (tak głównie kino domowe, muzyka od święta). Od początku w planach miałem dołożenia czegoś co posłuży mi za końcówkę mocy. (main in i te sprawy) i teraz pytania:

rozwazam uzywane

marantz sm17
nad 365 bee
marantz pm 7004
marantz KI pearl lite

to pierwsze to typowa koncowka mocy czyli wszystko muszę puszczać przez amplituner ( jesli kiedys bede mial inne zrodlo jak usb)

czy te urządzenia można ze sobą porównywać? który z nich najlepiej zgra się z pm1606 i zensorami 7.

czy wszystkie podłączę w taki sposób by mieć sterowanie głośnością tylko za pomocą amplitunera KD ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Najlepiej zostaw amplituner a przez ore podłącz NADa on dźwiękowo pasuje do zensor. Rozumiem że chodziło ci o model 356bee?
On ma wybitne ja na swoje pieniądze końcówki mocy. Więc zdecydowanie polecam je wykorzystać


tak oczywiscie chodzi o 356bee choć nie ukrywam, że rozważam też 376 bee gdyby się trafił gdzieś używany...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

tak oczywiscie chodzi o 356bee choć nie ukrywam, że rozważam też 376 bee gdyby się trafił gdzieś używany...


NAD 376bee jest niedostępny - również jako nowy. Być może kiedyś zrobią ten model icon_cool.gif

Ale jakbyś chciał C375 bee - którego wielokrotnie polecałem, to jest parę ogłoszeń tego modelu wśród używanych wzmacniaczy.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to sygnał by jednak ich nie brać icon_smile.gif...

2600PLN nowy 356 bee
3200PLN uzywany 375 bee

(chyba tym razem dobrze)

zobaczymy co d sie zrobić z tymi cenami.

Tylko tak uczciwie czy dla kogoś kto nie rozumie o czym Tu piszecie opisując sprzęt i własne doświadczenia z odsłuchów jest sens iść w 375 i to dla kina domowego icon_smile.gif ??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...