Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
przemass

NAD 3240PE

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Ostatnie posty

• 2. Do 3000  3. Nowy 4. Na razie nic nie mam 
      5. 25m2
      6.Sprzęt raczej na lata , w przyszłości dokupienie CD
      7.TV + konsola + laptop 8.Pszczyna
    • Słuchałem dzisiaj Focal Aria 926 podłączonych do wzmacniacza Yagin MS 30L. Bardzo fajnie to gra. Czy ktoś ma może taki wzmacniacz ? Co możecie napisać o jakości tego urządzenia ?  Mój drugi typ to KEF R 700 .Słuchałem ich w innym miejscu podłączone do Cambridge CXA60  i chyba w trochę gorszych warunkach  Są niestety sporo droższe . Wie ktoś może gdzie można w Warszawie posłuchać Polk Audio RTi A9 ? Słuchałem dzisiaj S 55 ale ustępują moim zdaniem i Ari 926 i Hefom R 700 
    • Będzie potrzebny Ci też dac. Spróbuj odpowiedzieć na poniższe pytania. 1 możesz pominąć. Cytat z tematu 1 posty "1. Zamieść post w odpowiedniej kategorii: kino domowe lub stereo. 2. Koniecznie napisz, jaką kwotą dysponujesz. 3. Powiedz, czy sprzęt ma być używany, czy nowy. 4. Napisz, jaki jest sprzęt towarzyszący - np. masz wzmacniacz XXX, szukasz kolumn podłogowych do 2 tysięcy. 5. Powiedz, jaka jest powierzchnia Twojego pokoju (rysunki mile widziane). 6. Poinformuj nas, czy chcesz kupić sprzęt i użytkować go przez kilka lat, czy też będziesz stopniowo rozbudowywać zestaw. 7. Powiedz, jakich funkcji oczekujesz od sprzętu, pod co będzie podłączony - np. konieczne jest w amplitunerze wejście cyfrowe optyczne/koaksjalne lub HDMI do podłączenia pod telewizor, albo gniazdo USB do odtwarzania plików w mp3. 8. Podaj miejsce zamieszkania (przebywania), bo często w odpowiedzi dostaniesz adresy miejsc sprzedaży konkretnego urządzenia." 9. Co jest źródłem dźwięku - z czego będziesz "puszczać"  muzykę ?
    • Witam. Poczytałem troszkę na forum odnośnie sprzętu, i padło na wybór wzmacniacz + głośniki , a wszystko to będzie potrzebne, aby miałem dobry dźwięk w tv i na konsoli do gier.
      Padło na ;
      Yamaha A-S501
      Polk audio T50
      dodam że pokój w którym to będzie to pokój 25m2, będzie to mój 1 sprzęt dlatego napewno będę miał jeszcze parę pytań z góry dzięki za odp
      W przyszłości na pewno dokupię cd 
      Pozdrawiam
    • Jeden głośnik - czy jedną parę kolumn??? Napisz więcej i podaj potrzebne informacje (bo poza ceną oraz wymaganym BT to nic nie wiemy) zgodnie z "Pierwszymi postami" Pozdrawiam PS. Przeniosłem wątek do odpowiedniego działu
    • a co do tego wzmacniacza  NAD 320 - jest w dobrej cenie kolo 600zl jak on sie ma do yamahy a-s300
  • Ostatnio poruszane tematy