Skocz do zawartości

Wieża w budżecie 600-800zł?


Luki888

Recommended Posts

Cześć!

Proszę o pomoc, potrzebuję porady w doborze miniwieży w budżecie do 600-800zł.

Przede wszystkim zależy mi na bluetooth, radiu fm oraz odtwarzaczu CD. Ważne, żeby sprzęt miał dość wysoką (jak na miniwieżę) moc wyjściowa, bo głownie widzę zestawy z mocą typu 20-30W RMS..

Nie będę korzystał z głośników seryjnych, tylko wykorzystam moje Microlab Solo6C.

Trochę poczytałem, poszukałem i mam dwóch faworytów:
SONY CMT-SBT100
GRUNDIG M2200

Prośba o sugestie odnośnie w/w sprzętu lub podpowiedzenie może innego modelu/producenta, którym warto się zainteresować. Wiem, że nie jest to duży budżet, ale mieszkam w kawalerce 30m2, więc też nie mam warunków do mocniejszych zestawów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

żeby sprzęt miał dość wysoką (jak na miniwieżę) moc wyjściowa, bo głownie widzę zestawy z mocą typu 20-30W RMS..


Uczciwe 25x30W to nie tak bardzo mało, a przy efektywnych kolumnach całkiem dużo.

Cytat

Nie będę korzystał z głośników seryjnych, tylko wykorzystam moje Microlab Solo6C.


Nie najlepszy pomysł te microlaby. Pomysł z markowymi kolumnami jest jak najbardziej ok, bo słabym ogniwem takich miniwież są kolumny, ale wtedy lepiej wybrać model bez nich, czyli samą jednostkę sterującą.

Cytat

Ważne, żeby sprzęt miał dość wysoką (jak na miniwieżę) moc wyjściowa, bo głownie widzę zestawy z mocą typu 20-30W RMS..

.....ale mieszkam w kawalerce , więc też nie mam warunków do mocniejszych zestawów.


Teraz to sam sobie zaprzeczasz icon_wink.gif

Cytat

SONY CMT-SBT100


Jak na mini gra przyzwoicie. Szkoda że ma parę błędów np., zamiast dać jedno więcej wejście rca na sprzęt zewnętrzny , dali jeden na mini jack. Druga wpadka wejścia na kolumny ...porażka, żeby coś podłączyć normalnego trzeba ciąć kable bo oryginalny wtyk musi zostać.
Zaś BTH psu na budę, kable rca są tanie. Można by też powiedzieć że BTH nieco pogarsza jakość, ale przy tej klasie i tak tego nie usłyszysz.
W sumie jak BTH jest w smartfonach za 199zł, ba nawet w komórkach po 50zł z początku wieku, to koszt to żaden by takie coś zainstalować w sprzęcie audio. Pewnie więcej by kosztowały właśnie normalne wejścia na kable do kolumn i wejście RCA .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...