Skocz do zawartości

Pioneer (jaki wzmacniacz?)


Pajejek

Recommended Posts

To kolumny do kina domowego. Do tych kolumn stosuje się amplitunery AV(audio video) a nie wzmacniacze stereo - jesteś w złym dziale powinieneś pytać w dziale kina domowego.

Napisz post jak należy poprzez edycję 1 Twojego zapytania.
Przeczytaj temat z linku jak pytamy na tym forum.
http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jaki wzmacniacz kupić


?

Cytat

Chyba ze polecacie kupić inne kolumny + wzmacniacz, jestem otwarty


Jak Ci nie zależy to niech wybierze Ci, lub poleci, Pan sprzedawca w sklepie, jesteś wprost idealnym klientem, zero wymagań icon_cool.gif
Jak jednak zależy napisz czego oczekujesz od brzmienia icon_biggrin.gif , ....nie, lepiej najpierw zastanów się, czy chcesz sprzęt do muzyki, czyli zestaw stereo, czy jesteś fanem kina i efektów wtedy kino domowe. Bo na razie kogel-mogel, dajesz zdjęcie najtańszego b... zestawu kolumn do kina , a pytasz o wzmacniacz.

Jak już zdecydujesz wtedy , napisz ile masz kasy na to, ile metrów ma salon i inne potrzebne fakty*( mamy to zgadywać ?, traktuj sprawę i innych poważnie), czyli to co w zakładce Pierwsze Posty http://forum.audio.com.pl/index.php?s=&...st&p=101636
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Pajejek pisał Ci Jacek75 pisałem i ja. Przeczytaj proszę, jak zakładać pierwsze posty, a później - pytaj. Czy może masz jakiś problem ze zrozumieniem? Po przeczytaniu -klikasz czerwony prostokąt z napisem EDYTUJ -> szybka edycja- na swój 1 lub drugi post i uzupełniasz o potrzebne informacje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ludzie więcej danych podają jak wybierają sobie jabłka, lub gruszki na straganie mimo, że za dzień ich nie będzie i kupią sobie kolejne...
Tak też traktujesz planowany zakup sprzętu, na zasadzie " jakoś będzie i tak jestem głuchy, a nawet jak nie jestem to kupię sobie za miesiąc inny" ?

Zobacz jak można opisać potrzeby i to co się ma obecnie .
Taki spis faktów i potrzeb pomoże nie tylko komuś kto zechce Ci pomóc, ale także ...Tobie... bo wierz mi świadomość tego co się chce, potrzebuje itd. bardzo pomaga w wyborze i potem zadowolenia z zakupu....
Przykład : http://forum.audio.com.pl/index.php?s=&...st&p=175476
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Pajejek jak widzę ma problemy z ..... , nie rozumie to co się do niego pisze. Chyba prościej nie można. Powiem Ci tak kolego idź do sklepu RTV - tam Ci "dobrze" doradzą i kup sobie jakąś mini wieżę i będziesz zadowolony.

A do komputera głośniki np. Creative 2.1


Odnoszę też wrażenia, Pajejek nic nie czyta z linków. Może problem jest z nieznajomością obsługi komputera? Może Pajejek to starsza osoba?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej skontaktować się z wnuczkiem i niech określi swoje preferencje, bo takie zakupy na siłe to może być "niezła wtopa". Kiedyś dostałem wieżę nie pamiętam na które urodziny może 18 i strasznie to grało. A może się okazać, że nie chce głośników tylko np. "kasę".
I powie dziadek zabieraj to .... . Może konsultować zakup z wnuczkiem lub usiąść przy jednym komputerze i razem pisać. Wiem nie będzie niespodzianki, ale młodzież zazwyczaj jest bardziej kumata.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,


Streszczając podstawowe kwestie:

1. Budżet to ok. 1 tys. na całość.

2. Sprzęt ma być nowy bo to prezęt.

3. Interesuje mnie zestaw stereo.

4. Na chwilę obecną nie mam żadnego sprzętu towarzyszącego.

5. Powierzchnia pokoju to ok. 12m2.

6) Muzyka do której będzie używany zestaw:
- filmowa
- yt
- rap

7. Od sprzętu oczekuję przede wszystkim w miarę dobrego grania.

To by było na tyle.
Mam nadzieję, że przy tych danych uda się coś doradzić.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie to bym widział jakąś mini wieżę z kolumnami + dac fiio
Ewentualnie coś naprawdę w ekstra stanie używanego (dużo lepsze granie) wzmacniacz + dac + monitory
Ogólnie przy tym budżecie będzie ciężko
Rap - czyli solidny bas, podkreślone bardziej skraje pasma i wyraźny środek ze względu na melodeklamacje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOICE KRAFT - omijaj szerokim łukiem, to tani chińczyk. Zdarza się też że kolumny tej firmy różnią się zasadniczo dźwiękiem, lewa gra inaczej niż prawa.

Gadaj z S4Home.
Jeżeli jesteś np. rencistą, lub emeryt to można spróbować coś na raty przy jednoczesnej wpłacie jakiejś gotówki.
Np. monitory używane, a wzmacniacz i dac nowy na raty.
Bo tu naprawdę przy tym budżecie ciężko będzie.
Może jakaś yamaha?
Coś co będzie miało .... "solidny bas, podkreślone bardziej skraje pasma i wyraźny środek ze względu na melodeklamacje (Rap)."
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie. Nie kupuj takiego zestawu człowiekowi który ma więcej niż 17 lat.
Raz dla niego to będzie obciach. Kolegom nie pokaże bo to takie wiesz no.... Marketowe.
Dwa że taki człowiek zna już nieco świat coś tam słucha, pewnie jakieś słuchawki ma jak 99 procent narodu w tym wieku więc pozna że to gra słabo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...