Skocz do zawartości

Szukam rzetelnej opini


Kogutma

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

tak jak w opisie tematu - mam możliwość kupna głośników B&W DM603 S3, a posiadam już Monitor Audio RX6. Mianowicie nie że mi się znudziły moje MA, ale chciałbym poznać waszą opinię, co by było lepsze. Napędem mojego audio jest Marantz SR 5007 i końcówka mocy Marantz Mm7025. Proszę o waszą opinie, gdyż nie miałem nigdy okazji słuchania B&W.

Bardzo dziękuję za jakąkolwiek opinie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej właśnie skorzystać z okazji i posłuchać? Każdy lubi coś innego w brzmieniu, więc skoro jest możliwość kupna to i zapewne jest możliwość posłuchania. Mi osobiście podoba się brzmienie B&W. Nie ma nic lepszego jak na własne uszy przekonać się o dopasowaniu i barwie brzmienia. Do czego serdecznie zachęcam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak przywiozłem dzisiaj B&W do domu żeby przetestowac, podpiołem je bardzo szybko, chęć posłuchania jak grają, i bardzo szybko odpiołem je i wróciłem do moich MA, jestem bardzo roczarowany jakością dźwięku, spodziewałem się czegoś lepszego. Dźwięk bardzo sztuczny, zero dźwięku przestrzennego jak i dźwięki niskie i wysokie bardzo sztuczne środka prawie nie ma. Nie chcę nikogo obrazić bo każdy ma swoje zdanie ale, jak dla mnie moje MA graja lepiej wiec zostaje przy swoich jak na razie moze zmienie na wyższy model, ale jeszcze zobacze jak sie pouklada wszystko. Dzieki wszystkim za jaką kolwiek opinie i uważam temat za zamknięty jak dla mnie. Życze wszystkim milego wekendu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem B&W ale daj szansę niwym kolumnom. Slyszałeś o wygrzewaniu sprzętu?.Jeśli temat jest dla Ciebie kontrowersyjny to wygrzewanie, docieranie kolumn jest zjawiskiem czysto fizycznym. Wszystko musi się ułożyć i nie trwa to dzień czy 2...
Jeśli nie są nowe to i tak musi dopasować się do nich wzmacniacz. Jeśli nie musisz ich szybko oddać to kożystaj i graj. Po tyg jak powiesz, że Ci się nie podobają to je odrzuć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...