Skocz do zawartości

Kolumny + amplituner do 2000 zł


amadi21

Recommended Posts

Witajcie, jestem tu nowy, ale potrzebuję Waszej pomocy.

Szukam kolumn podłogowych oraz amplitunera. Mogę przeznaczyć na ten cel do 2000 zł. Interesuje mnie tylko i wyłącznie używany sprzęt.

Na co dzień korzystam z laptopa, do którego jest podłączona karta Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro (USB). Mój pokój ma 3x3,5 metra, czyli niezbyt duży. Muzyki słucham różnej, najczęściej odpalam jakąś playlistę na Spotify. Zależy mi na czystym dźwięku i w miarę dobrym basie, aby dawało radę bez subwoofera.

Czaiłem się na kolumny JBL E80, ponieważ mam takie w domu rodzinnym w zestawie 5.1 i wiem mniej więcej jak one grają, ale chciałbym wysłuchać Waszych opinii/propozycji zarówno na temat kolumn, jak i amplitunera. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć coś dobrego w tym przedziale cenowym.

Pozdrawiam serdecznie i liczę na Wasze odpowiedzi icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli JBL E80 Ci leżały to możesz iść w Klipsch Synergy. To starsza linia o jeszcze nie wyeksponowanej górze. Mówię tu o modelu F2, który mieścił by się w cenie aby zostawić zaplecze pod wzmak.
Tu z kolei obstawiał bym Yamahy z modeli AX500,AX700 Czy Denona PMA860.

Z drugiej strony Twoje pomieszczenie 10,5m2 jest takim w które spokojnie szedł bym w kolumny podstawkowe. Będzie to grać lepiej stereofonicznie. Chodź rozumiem zależy Ci na basie?
Jesli jednak to obstawiał bym: Chario, Elac, Magnat najwyższy model jaki Ci się uda dostać używany tak do 1300 zł.

Pozostaje do dyspozycji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...