Skocz do zawartości

Jaki odtwarzacz multimedialny


gosc_niedzielny_

Recommended Posts

Witam,
Szukam odtwarzaczy o funkcjonalności jak Advance Acoustic X-Uni. Chodzi mi o to żeby mieć oddzielny wzmacniacz i oddzielny odtwarzacz do wszystkiego w jednym klocku. Czy są jeszcze jakieś inne odtwarzacze o podobnej funkcjonalności (odtwarzacz sieciowy, CD, radio internetowe,tuner FM, tuner DAB/DAB+, bluetooth) które nie kosztują fortuny? Czy ten Advance Acoustic X-Uni za 3000 jest godny polecenia?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pół roku temu miałem podobny dylemat i skończyło się na zakupie trzech oddzielnych klocków tj. wzmacniacz stereo, odtwarzacz CD oraz odtwarzacz sieciowy. Na początku drogi uparłem się na urządzenie all in one ale odsłuchy szybko sprowadziły mnie na ziemię. Wymienionego przez Ciebie urządzenia nie słuchałem, natomiast "przetestowałem" cocktail audio x30 Block CVR 100, oraz "maleństwo" Marantz MCR 611... przy zestawieniu z osobnym wzmacniaczem stereo wszystkie te użądlenia w uproszczeniu wypadły słabo. Kolejnym krokiem było tak jak u Ciebie znalezienie odtwarzacza sieciowego z CD bo wiedziałem już na pewno, że wzmacniacz kupię jako osobny element. Tu było prościej bo padło na wzmacniacz Marantz-a a że Marantz nie robi odtwarzaczy sieciowych z CD trzeba było nabyć owe elementy osobno. Reasumując troszkę to u mnie czasu zajęło ale uważam że było warto! Jeśli nie będzie Ci przeszkadzało że wzmacniacz oraz odtwarzacz sieciowy z CD będą od różnych producentów to masz wieksze pole manewru. Powodzenia!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...