Skocz do zawartości

Kino domowe do 2500 zł


kazkas55

Recommended Posts

Witam. Szukam jakiegoś porządnego kina domowego aby były głośniki i Blu Ray dołączane do telewizora i aby był też amplituner (radio i odtwarzacz CD) i również działałby na tych głośnikach. Głośniki najlepiej standardowe, nie długie i wysokie, a tradycyjne, lecz nie za małe. Amplituner powinien zawierać radio, odtwarzacz CD, USB, zapewniać porządny dźwięk, bajery ja Wi-Fi i Bluetooth również porządane. Co do Blu-Raya dobre byłoby 3D, skalowanie na 3D, poprawa jakości z DVD na Blu Ray i takie tam. Nie znam się na tym, wypisałem takie moje wymagania, bo chciałbym dobrego, solidnego sprzętu. Preferuje firmy Pioneer, Sony, ewentualnie Denon czy Yamaha. Dziękuję za odpowiedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz co wpisać w pytaniu, aby ktoś sensownie pomógł , zakładka Pierwsze Posty link http://forum.audio.com.pl/index.php?s=&...st&p=101636.

Masz bardzo spore wymagania jak na 2500zł i kupno amplitunera KD, kolumny, Blu Ray, odtwarzacz CD...
Podkreślasz jeszcze, że ma być to solidne, za 2500zł kupisz sam amplituner kinowy, może ciut zostanie na odtwarzacz BR, ale gdzie zestaw kolumn i inne rzeczy ?
Zobacz orientacyjny koszt icon_cool.gif http://forum.audio.com.pl/index.php?s=&...st&p=158650 .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icon_smile.gif
Tak w ciemno to myślę że kolega myśli o plastikowym kinie all in one.
Jeśli tak kolego to taki budżet to lepiej jedź na wakacje i nie kupuj nic.

Jeśli jednak myślisz o prostym kinie klasycznym to Yamaha RXV381 z setem kolumn Magnat 202/102/252/sub 202A
Do tego BD player marki LG gdyż przeczyta Ci wszystkie formaty.
I gotowe icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zobacz co wpisać w pytaniu, aby ktoś sensownie pomógł , zakładka Pierwsze Posty link http://forum.audio.com.pl/index.php?s=&...st&p=101636.

Masz bardzo spore wymagania jak na 2500zł i kupno amplitunera KD, kolumny, Blu Ray, odtwarzacz CD...
Podkreślasz jeszcze, że ma być to solidne, za 2500zł kupisz sam amplituner kinowy, może ciut zostanie na odtwarzacz BR, ale gdzie zestaw kolumn i inne rzeczy ?
Zobacz orientacyjny koszt icon_cool.gif http://forum.audio.com.pl/index.php?s=&...st&p=158650 .




Moim zdaniem to nie są zbyt wygórowane wymagania. Solidny sprzęt nie miałem na myśli drogich zestawów, a najlepszy sprzęt za taką cenę. To będzie pierwszy mój taki zestaw i nie oczekuje aby był z najwyższej półki. Myślałem, że można byłoby coś takiego znaleźć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

icon_smile.gif
Tak w ciemno to myślę że kolega myśli o plastikowym kinie all in one.
Jeśli tak kolego to taki budżet to lepiej jedź na wakacje i nie kupuj nic.

Jeśli jednak myślisz o prostym kinie klasycznym to Yamaha RXV381 z setem kolumn Magnat 202/102/252/sub 202A
Do tego BD player marki LG gdyż przeczyta Ci wszystkie formaty.
I gotowe icon_smile.gif


Myślę o niedrogim zestawie aby spełnieł te wymagania, w sklepach sprzedają podobne np. Yamaha BD- S477B i HTR- 2067B i chciałem po prostu znaleźć coś dobrego, podobnego, w takiej cenie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie kupuj audiofilskiego odtwarzacza BD. Bo jak widzisz zrzera cały budżet i później masz do dyspozycji najgorszy ampli.
2067 a 381 to wielka różnica.
Tak samo pewnie w tamtym zestawie grają prismy, maudio albo inne ustrojstwa.
Weź solidny ale podstawowy ampli i nie głupie kokumny i już będzie to miało ręce i nogi.
Niestety Sony kuleje w tej dziedzinie.
Jeśli chodzi o pioneera to możemy podmienić ampli na 531. A kolumny te co poprzednio i już.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zaznajomiony w tym temacie więc pytam jeszcze. Te kolumny są już trochę zbyt drogie. Jeśli wezmę wcześniej podany ampli Pioneer 531 (ok.1200 zł) ir jakiś Blu Ray za powiedzmy 400 zł to kolumny musiałyby być ok. 1000 zł. Jeśli można by było to chciałbym zapytać o najlepsze lub najbardziej pasujące kolumny do zestawu. Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim - nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę znaleźć coś za ok. 1000. Nie wierzę, że nie ma nowych głośników w takiej cenie. Pytam, bo ceny podanych wcześniej diametralnie różnią się od siebie. Potrzebuje po prostu jakiś dobrych przykładów za 1000 zł.

 

 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...