Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie wiem, czy to właściwy dział (jeśli nie to proszę przenieść)

W każdym razie chciałbym zapytać o głośniki Tracer City 2.1
Budżetu dużego nie mam, a wiem, że głośniki tracera robią robotę.
Zależy mi na czystym dźwięku i żeby ostro biło bassem. W każdym Razie żeby pasowało na domówkę.

To dobry sprzęt, czy lepiej wybrać coś innego w tym przedziale cenowym? Najlepsze odpowiedzi jakoś wynagrodzę icon_wink.gif dzięki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz czy to właściwy dział? icon_rolleyes.gif To trzeba było poczytać o czym się w tym dziale pisze.
Naprawdę nie trzeba być geniuszem aby na to wpaść.
I jaki bass? Ryba, biblioteka dźwiękowa czy Colin? Bo może jednak niskie tony, a co najwyżej bas?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bass
A przede wszystkim jak się o coś pyta, to trzeba zapoznać się z wątkiem "Pierwsze posty na forum"
http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html
Bo nie wiemy nic. Począwszy od wielkości pokoju, poprzez muzykę i upodobania dźwiękowe aż do towarzyszącego sprzętu.

Najlepiej nam wynagrodzisz stracony czas poświęcając trochę własnego na przejrzenie forum i zorientowanie się co, jak i gdzie trzeba napisać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat już przeniesiony by nie zaśmiecać działu o artystach i muzyce.
Myślę, że dział PC Audio jest odpowiedniejszy...
choć mam wrażenie jakiegoś bałaganu i łączeniu dwu różnych spraw w tym wpisie Labeka. Bo autor niby szuka sprzętu na imprezy, o czystym dźwięku, potem pada jakieś stwierdzenie o jednych z tańszych głośników komputerowych na biurko, że robią robotę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...