Skocz do zawartości

Pomoc w doborze sprzętu stereo dla kolumn B&w 603 S3


Kangur1981

Recommended Posts

A ja bym jeszcze raz podkreślił, że chodzi o nowego Rotela. Myślę, że dużo osób w tym wątku powinno posłuchać z otwartą głową nowego Rotela, a nie skreślać go na bazie tego, jak Rotele grały kiedyś. Szczególnie, jak widzę porównania do 06 to mi się kopułka tytanowa w kieszeni otwiera. ;)

Swoją drogą, połączenie z NAD 375 również bardzo sensowne, ale w tą stronę iść już z wiedzą, że zmieni on znacząco charakter kolumn. No, i nie dostajemy wodotrysków w postaci USB DAC'a, armii wejść cyfrowych itp.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Hi-Fi

Może zaproponujcie specjalną ofertę dla forumowiczów, nie tylko na Rotele - było by to mile widziane. Czy to prawda, że Rotel połączył się z B&W? Od jakiego czasu wzmacniacze i kolumny produkowane są nazwijmy to do wspólnego grania? Gdzieś o tym czytałem, ale nie potrafię zweryfikować.

Jak wygląda sprawa odsłuchów w domu? Czy wysyłacie sprzęt kompletnie nowy czy już wygrzany? Bo ustawowe 14 dni to trochę mało na wygrzanie elektroniki. Z mojego doświadczenia jest to min. 150-200 godzin, co rozkładając w czasie może wyjść około 2 miesięcy.

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uczestników. No to się porobiło teraz dopiero mam bałagan :-). Mój budżet to około 3-4 tyś na wzmacniacz. Cały czas chodzi mi po głowie nowy sprzęt proszę wziąść to pod uwagę. Co do cd zostawię narazie obecny czyli yamaha dvd/cd s2700 jest w super stanie. Uważam może się mylę najpierw wzmacniacz a z czasem dokupię cd. Pozdrawiam serdecznie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3.5 masz uzywanego nad 375.

Za sprzetem używanym przemawia wyższa jakość za takie same pieniądze. Sprzęt w tych kategoriach cenowych jest szanowany przez użytkowników.

Ja bym wymienił te bw, ale to ja bym zrobił. Niestety to kolumny wymagające często amplifikacji droższej niż one same. Radzę podpytać w klubach tej marki o opinię o tym modelu i z czym jest łączony. Ja bym tak zrobił gdybym ich się nie pozbywał.

Decyzję musisz podjąć sam. I życzę słusznego wyboru :). Powodzenia.

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2017 o 09:33, Kangur1981 napisał:

Witam wszystkich uczestników. No to się porobiło teraz dopiero mam bałagan :-). Mój budżet to około 3-4 tyś na wzmacniacz. Cały czas chodzi mi po głowie nowy sprzęt proszę wziąść to pod uwagę. Co do cd zostawię narazie obecny czyli yamaha dvd/cd s2700 jest w super stanie. Uważam może się mylę najpierw wzmacniacz a z czasem dokupię cd. Pozdrawiam serdecznie

Propozycji jest wiele. Tak więc zostaje tylko odsłuch. Zdanie wyrobisz sobie sam. Do listy dopisz sobie jeszcze wzmacniacz Harman Kardon.

myślałeś nad lampą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Top Hi-Fi Szczecin napisał:

S4, nie do końca zrozumiałeś. To nie "wina" polskiego dystrybutora, że ma obie marki. To wola samego Rotela i B&W.

Ci w temacie wiedzą, jak te dwie marki się zgrywają. Nie trzeba nikogo przekonywać, wystarczy włączyć muzykę. :)

A to przepraszam nie wiedziałem że poza polską to wspólna sieć sprzedaży. 

Dzięki

 

Bardzo słuszna uwaga mathew

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz wydawać za dużo kasy to możesz pomyśleć o starszych używanych Rotelach - te co prawda trzymają cenę, ale zawsze jakiś chętny nabywca się znajdzie. Wyjdzie Ci to dużo taniej, za jakieś 1500-2500 zł można czegoś poszukać. Przy odsprzedaży nic nie tracisz lub bardzo mało.

 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...