Skocz do zawartości

Denon 1300 i Projektor ACER 6517ABD nie widzi obrazu


Piotr Kawinski

Recommended Posts

Witam wszystki.

Mam problem z wyświetleniem obrazu na projektorze ACER 6517ABD

Do Denona1300 podłączony jest tuner satelitarny, a do wyścia HDMI OUT projektor. (Brak obrazu)

Połączenie bezpośrednio tunera satelitarnego tym samym kablem HDMI do projektora obraz jest wyświetlany bez problemu.

Przy podłączeniu Tuner SAT--->Denon---->Telewizor, obraz jest wyświetlany bez problemowo.

Próbowałęm w ustawieniach Denona HDMI pozmieniać też nieprzyniosło skutku. Tak jakby denon ciągle nie rozpoznował projektora.

Miał ktoś taki problem ? Czy to wina ustawień czy brak współpracy urządzeń ze sobą.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam projektor od przeszło 10 lat, takie problemy miałem wielokrotnie i najczęściej pomagała zmiana rozdzielczości i odświeżania (na wartości, które obsługuje projektor). Nie wnikałem nigdy w przyczynę tego, kilka zmian rozdziałki i obraz się pojawiał. W razie kłopotów podłącz bezpośrednio tuner z projektorem przez hdmi, zaś z tunera pójdź wyjściem audio do amplitunera (tu problemu być nie powinno żadnego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za sugestię co do zmiany rozdzielczości to jednak projektor obsługuję :)) Problem leżał w ustawieniach tunera satelitarnego,a mianowicie FOrmacie kolorów miałem ustawione YUV zmiana na RGB pomogła. Już wszystko wporządku.

Pojawił się kolejny problem z PS4 ta sama sytuacja, ale po wyłączeniu zabezpieczenia HDCP wszystko działa poprawnie prócz wielu funkcji, które są zablkowane np:netfix, youtube, czytanie płyt DVD itd. :(( Czy można to obejśc jakoś? Wyczytałem,że kolejna aktualizacja do PS4 ma znieść HDCP,ale nie wiem ile w tym prawdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...