Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Jestem nowy na forum i to mój pierwszy post, więc jeśli go źle umieściłem to bardzo przepraszam.

W związku z tym że jestem praktycznie amatorem technologi związanej z audio potrzebuję waszej pomocy. Obecnie posiadam słuchawki CAL!, oraz kartę dźwiękowa na PCI Sound Blaster 5.1 VX. Problemem jest to że gdy podepnę jakiekolwiek słuchawki do tej karty to dźwięk jest bardzo cichy nawet jeśli wszytko mam na maxa (windows i odtwarzacz dźwięku). Znalazłem gdzieś w internecie, że ponoć ta karta dźwiękowa nie ma wzmacniacza słuchawkowego i dlatego jest tak cicho. 

Co mogę zrobić w takim w takim przypadku? Co będzie najlepszym rozwiązaniem mojego problemu? Wyczytałem że potrzebny jest wzmacniacz słuchawkowy, lub karta dźwiękowa z wbudowanym takim wzmacniaczem. Interesuje mnie najbardziej budżetowe rozwiązanie tego problemu tak żebym nie pogorszył jakości dźwięku która jest teraz tylko że cicho.

Z góry dzięki wszystkim za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2017 o 20:55, Arko55 napisał:

Napisz wrażenia z zakupu gdy karta dojdzie :D

Dziś karta do mnie przyszła, miałem problemy  z instalacją, windows wykrywał kartę ale nie chciał jej aktywować ,zmieniłem port pci i poszło. Teraz muszę trzymać poziomy na góra 20% mocy bo inaczej słuchawki chcą głowę urwać :) Dzięki jeszcze raz za szybką odpowiedź i fachową poradę - karta spisuje się rewelacyjnie i daje piękny dźwięk

Edytowano przez paczkov
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...