Skocz do zawartości

nagłośnienie pokoju


m.kowalski1304

Recommended Posts

Witam Serdecznie

Jakis miesiac temu prosilem Was o pomoc w znalezieniu kolumn i wzmaka do pokoju 20m2. Zmienilem jednak zamieszkanie. Obecnie male, ale swoje.ę

Wracam do tematu. Potrzebuje czegos do naglosnienia pokoju. A wiec przechodzac do sedna sprawy:

 

1. Kwota do 1500 zl

2. Wolałbym żeby sprzęt był nowy, ze względu na estetykę. Zalezy mi na ladnym wygladzie.

3.Pokoj 15 m2

4. Przewiduje mozliwosc rozbudowy sprzetu za jakis czas

5. NIezbędna jest mozliwosc odtwarzania muzyki przrz bluetooth.

6. Jestem z Elblaga.

 

Pokoj jest niewielki, mieszkanie w bloku, wiec nie bede mial mozliwosci bardzo glosnego sluchania muzyki. Moze czasami, ale z pewnoscia nie za czesto, dlatego zainteresowaly mnie glosniki bluetooth:

 

1. Yamaha LSX 170

2. Harman Kardon OMNI 20 ( ten testowany u mnie w pokoju, efekty swietne. Przydalby sie tylko sub do tego glosnika.

3. Marshall- różne modele.

4.jakies inne glosniki tego typu?

Czy wymienione glosniki nadadza sie do moich potrzeb? Czy jakies inne rozwiazanie?

 

Z gory dzieki za pomoc.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, m.kowalski1304 napisał:

3.Pokoj 15 m2

4. Przewiduje mozliwosc rozbudowy sprzetu za jakis czas

 

1. Yamaha LSX 170

2. Harman Kardon OMNI 20 ( ten testowany u mnie w pokoju, efekty swietne. Przydalby sie tylko sub do tego glosnika.

mieszkanie w bloku, wiec nie bede mial mozliwosci bardzo glosnego sluchania muzyki

 

Pokój 15m jest nie taki mały, zresztą mniejsza o jego wielkość. Jednak w świetle propozycji znaczy, że rezygnujesz ze stereo ? To że te zabaweczki są ładne, emitują dźwięk to jedno. No właśnie dźwięk dobiega w dość specyficzny sposób, typowy dla tego typu urządzeń, czy to firma ta czy inna, nie ma aż takiego znaczenia.

Piszesz, że pokój w bloku, więc nie głośno(względne pojęcie), ale to nie musi wykluczać przecież dobrej jakości i podstawowej poprawności w brzmieniu muzyki. Podpięcie to takich źródeł jak powyżej suba jest według mnie nieco kuriozalne, bo muzyka dobiega z jednego punktu( raz że mono, dwa cicho i o słabej dynamice) i do tego sub ?

Nie myślałeś o jakiejś miniwieży stereo, w tym budżecie są takie grające godnie, a nawet jak słowo godnie jest zbyt ogólne to przynajmniej masz stereo i muzyka jest odbierana bardziej właściwie. Wymagając w miniwieży BTH zmniejsza się nieco wybór, czasem jakość, ale i tak lepiej niż propozycje z listy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w tej kwocie znajdziesz coś dobrego nowego. 

To co przychodzi mi do głowy to Pioneer a20 lub a30 z naprawdę niezlymi, mocnymi monitorami magnat 202. 

 

Nie jest to dźwięk audiofislki, ale przy najmniej wciągający. I dynamiczny, mocny.

Ewentualnie możesz się zainteresować pianocraftem może jeszcze ktoś ma 640 i/lub 840. Starsze modele ale może gdzieś jeszcze do znalezienia. 

 

Pozostaje do twojej dyspozycji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...