Skocz do zawartości

jakie kolumny do RN 500 30mkw


slysylwek

Recommended Posts

Nie wiem czy to schemat czy faktyczny rzut?

Bo:

Kanapa nie jest na wprost TV co już tworzy problem przy oglądaniu telewizora, a co dopiero przy słuchaniu stereo!

Jedna kolumna jest bardzo w rogu, czy tak będzie na prawdę czy ile dostępu uda ci się zachować?

Co będzie źródłem?

Szukaj używanych klipsch f1,f2, magnata seri quantum 5 lub 6 czyli 505, 555, 655 i wszelkiego tego typu oznaczenia. 

Jak delikatnie poszerzysz budżet są dostępne stosunkowo nie stare quadrale argentum na Allegro.

 

Pozostaje do dyspozycji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, slysylwek napisał:

 zrodlo to spotify przez BT na amplituner yamaha r-n 500 - moja rodzian raczej nie ma jeszcze wyczulonego sluchu  do tej pory jechalismy na mini wiezy 

Standardowe spotify podane dodatkowo przez BTH gra dość słabą jakością, lepiej sobie zaprogramować kilkanaście spośród kilku tysięcy stacji radiowych tematycznych. Natomiast podpięcie pendriva z dobrym plikiem Flac, czy nawet mp3/320kbs pokazuje skalę różnicy wgledęm tego pierwszego. O odtwarzaczu CD już nie wspominam.  Różnicę na pewno usłyszysz, bo nie wyobrażam sobie że nie.

Yamaszka rn500 gra dość gładkim, a  momentami nawet leciutko ciepłym brzmieniem, tak więc można, a może i nalezy wybrać kolumny nawet z tych precyzyjnie grających. Chyba że ewidentnie lubisz miękkie i ciepłe brzmienie.  Budżet niski na kolumny i jak nie trafisz  okazji na odpowiednie, mądre kolumny to będą sporym ograniczeniem dla 500.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Spójrz proszę na polską konstrukcję STX Electrino 150. To trochę powyżej założonego budżetu, jednak jest to zestaw, który bardzo dobrze współpracuje z elektroniką Yamaha, zapewni Ci dynamiczny, uniwersalny dźwięk. 

Jesli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety budzet nie przekraczalny jeszcze tv musze nabyc 9_9

 

kupilem quadral quintas 400 - i wg mnie graja ok 

pytanie czy przy oznaczeniu  4...8 ohm ustawic amplituner na 4 czy 8 ohm ?

Edytowano przez RoRo
Korzystaj z funkcji EDYTUJ by uzupełnić swój post - zamiast pisać swoje posty jeden po drugim.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...