Skocz do zawartości

TV + konsola do grania.


wid

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Na ten moment sprawa wygląda tak że najprawdopodobniej na pewien okres będę miał pożyczony amplituner Denon AVR 1910 , będzie on podłączony z kolumnami Heco 900 (jakiego brzmienia się spodziewać ?>) do tego źródło to będzie laptop na 100% i najprawdopodobniej będzie do tego zestawu dołączony Cambridge Dacmagic 100. 
W niedalekiej przyszłości dojdzie wzmacniacz : i tutaj na ten moment wybór padł na Yamahe ax-596 (chyba że amplituner pogra troszkę dłużej to w tedy będę zbierał na coś lepszego) 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

DAC magic 100 kupiony! Kolejna rzecz w zestawie ! Zostaje na koniec wybór wzmacniacza , odsłuchiwałem w s4home yamahe a-s501 , podobało mi się ale za namową jednego użytkownika z forum skłaniam się ku a-s700. Przeglądałem forum i trafiłem jeszcze na nad c356 . Czym różnią się te wzmacniacze jaką mają charakterystykę ? Ktoś coś może więcej na ten temat się wypowiedzieć . Przeglądając aukcje to Yamaha jest w miarę dostępna , ale z nadem to już jest problem większy... S4Home  jest możliwość odsłuchu uu was tych dwóch wzmacniaczy ? 

Dodam że max na wzmacniacz chciałbym przeznaczyć 1200-1300 zł (używany)

Edytowano przez wid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

As700 to już nie produkowany model. U nas możesz odsłuchać nowy as701. Zapraszam.

As700 dostaniesz w okolicach tysiaka. Z kolei nad 356 który z nich jest zdecydowanie najlepszy, zapomnij. 

Jeśli ktoś by go sprzedawał za 1400 zł to znaczy że desperat albo ogłoszenie trefne. 

356 jest pod każdym kątem lepszy. 

As701 jest na poziomie nada 326 tylko że brytyjsko kanadyjska konstrukcja nie ma żadnego daca, dlatego cennikowo jest tańsza. Jego tez u nas odsluchasz. 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, 1Ender napisał:

Do Ca dacmagic szukaj cieplejszego wzmacniacza, gęściej grającego, bardziej soczystego. Obawiam się, że z yamahą będzie za jasno. 

czyli np NAD ? Odsłuchiwać na pewno będę u S4home :) dodam że będzie to grać z Heco 900

Edytowano przez wid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź to na swoje ucho, bo że jasno wcale nie musi być źle. Akurat Tobie może się podobać. Ale przy dłuższych odsłuchach dźwięk może męczyć.

Weź ze sobą płytkę 10 utworów które dobrze znasz. Pół dobrze nagranych a pół źle. Jeżeli tych złych nie da się słuchać to wzmacniacz/kolumny odpuszczasz i przechodzisz do kolejnego/ch. Posłuchaj kilku wzmacniaczy na tych samych kolumnach, różnie grających nawet tych skrajnie Np zimno, neutral, ciepło grające. Później zmień kolumny. Rób sobie notatki.

Szkoda, że nie mają Phonarów, ja znalazłem takie, które mi odpowiadają nie męczą i można słuchać godzinami. Są mocno ciemniejsze i odrobinę cieplejsze od wcześniejszych Phonarów, które miałem. Są to kolumny dość podatne na modyfikacje i dość tanie - zależy od serii.

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już byłem w Oświęcimiu na odsłuchach, kolumny już u mnie grają , dac też już jest. Zostaje dobór wzmacniacza .Narazie gra to z amplitunerem Przesłuchiwałem już yamahe a-s501 , denona 720 , pioneera a-30. Yamaha była mi najbliższa , dlatego chciałbym przesłuchać a-s701 i ewentualnie kupić używkę a-s700. Do tego zestawienia chciałbym przesłuchać nada, którego jeszcze nie słyszałem a bardzo jestem ciekaw jakie ma brzmienie. Jeśli as701 jest na poziomie nada c326 , to raczej będę wybierał pomiędzy tymi dwoma.  Tylko że jak szukałem nada na aukcjach to też mało jest tego modelu .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...