Skocz do zawartości

Amplituner Pioneer vsx 831k + tv sony + PS4 pro Dziwny problem


tajwan02

Recommended Posts

Witam, może pomożecie, mam problem mianowicie taki:

Włączam tv, dekoder UPC Horizon GO + amplituner i nie mam obrazu, za każdym razem miga HDMI na amplitunerze, muszę każdo razowo wejść do menu amplitunera i wyjść aby obraz i dźwięk się pojawił. Modelu tv nie pamiętam bo w pracy jestem, ale jest to starszy model. Dlaczego po każdym wyłączeniu wszystkich sprzętów musze wchodzi do menu aby wszystko zadziałało? Może będzie ktoś miał pomysł jak to rozgryźć.

Edytowano przez tajwan02
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie nie robie żadnych zmian w menu, po zalaczeniu upc i amplitunera miga napis hdmi " z tego co wyczytałem ponoc jak miga nie rozpoznaje zrodla sygnalu" wystarczy że wejdę do menu na sekund 5 napis hdmi na ampli przestaje migac, wychodze i wszystko dziala. Dodam że po tej kombinacji jak odpale ps4 i zmienie na game to obraz jest. Po ponownym wyłączeniu ampli ponownie pojawia się ten sam problem :/

 

 

Edytowano przez tajwan02
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zainteresowanie tematem, no nic jutro podbije gwarancje w mediaexpert i jak coś w poniedziałek zawiozę amplituner do autoryzowanego serwisu niech go sprawdzają. Raz zaskoczy i po wlaczeniu dekodera jest obraz, innym razem ponownie musze wejść do menu i wyjść aby wszystko zadziałało więc coś jest nie tak :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...