Skocz do zawartości

Co powiecie na BMN B2


Doni

Recommended Posts

Witam

Mam pytanie o kolumny BMN B2, troche stare ale czy jare??
Pokoik ma 10m2
wzmacniacz Cambridge Audio Azur 540R V3
subwoofer Rubikona (niepamiętam modelu ale było coś z 11)
do odtwarzania PS3 icon_wink.gif

Zastosowanie: do kino domowego, muzyka (stereo) prawie każdy rodzaj icon_wink.gif ogólnie uniwersalnie
budżet do 3000zł choć te BMN B2 są w fajnej cenie i podobno(nie miałem przyjemności) nieźle grają, no i rodzima produkcja icon_wink.gif

Słyszałem i czytałem że potrzebują solidnych podstawek, a w tym temacie jestem laikiem, mile widziane również propozycje.

Czekam na wasze opinie

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę ze sto lat temu w HFiM była recenzja tych kolumn! Recenzja była pochlebna wielce, ale znaleźć musisz sam ją ...
A tak na marginesie - masz możliwość ich posłuchać? To by rozwiało wszelakie wątpliwości!
A co do podstawek - poszukaj na Allegro lub w ogłoszeniach na audiostereo.pl użytkownika o nicku "Bronik"... Robi doskonałe standy w bardzo, bardzo dobrych cenach! Sam takie onegdaj miałem a na nich kolumny Dynaudio - standy dawały się z łatwością zasypać piaskiem/śrutem ołowianym, a poza tym były niezwykle solidne i stanowiły ozdobę salonu!
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...