Skocz do zawartości

Edifier R2730DB dobór suba


AnonymousDB

Recommended Posts

Witam. Od niedawna stałem się posiadaczem wyżej wymienionych głośników. Posiadają one wejście na subwoofer.

I tu właśnie mam problem. Chciałbym zakupić do nich subwoofer ale nie jestem jakimś specjalistą w tym temacie i nie wiem jak się do tego zabrać.

Subwoofer aktywny czy pasywny ? Jaki model konkretnie byście polecili (pokój 15m)

I oczywiście pytanie jak takiego suba podłączyć do tych głośników

Osobiście myślałem nad kupnem yamahy yst-sw012. 

Dorzucam zdjęcie czy takie połączenie jest dobre?

dsc02225.jpg

Edytowano przez AnonymousDB
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego witaj. Posiadam owe grajki przy komputerze i powiem szczerze, że basu mają aż za wiele(20 m kw) fakt, że nie jest to bas wysokich lotów, ale jest bardzo wyczuwalny. Może problem jest w ustawieniu kolumn nie w ilości niskich tonów. Wstaw zdjęcie jak masz je ustawione. Obawiam się że sub w takim pomieszczeniu więcej zepsuje niż poprawi i wtedy już i tak nie najlepsza średnica zginie przytłoczony bassssem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z subem to ma być mały eksperyment. A orientujesz się może czy te połączenie ze zdjecia suba z głośnikami jest dobre ?

niżej rysunek pokoju na czerwono edifiery + na środku 30 cm nad mebelkami (160cm szer) wisi tv 42" 105 cm

pok.png

Albo może jakiś słabszy sub ? nieaktywny ?
albo kupić głośnik i wsadzić w skrzynkę ?

np. taki http://allegro.pl/powerbass-s-84-20cm-subwoofer-250w-hit-i5976849953.html

Edytowano przez AnonymousDB
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...