Skocz do zawartości

MP3 do słuchania muzyki filmowej


Annaanna

Recommended Posts

Dzień dobry,

chciałabym prosić o pomoc w wyborze odtwarzacza mp3. Z góry zaznaczam, że nie jest on dla mnie, ja jestem kompletnym laikiem w tym temacie, dlatego też zdaję się na Państwa pomoc.

Chciałabym zrobić niespodziankę komuś bliskiemu, który do tej pory słuchał muzyki tylko z telefonu, a komu zależy na dobrej jakości dźwięku. Odtwarzacz będzie wykorzystywany do słuchania wył. muzyki filmowej. Jeżeli chodzi o budżet, to chciałabym zmieścić się w kwocie max 500 PLN, jeśli mogą Państwo polecić coś dobrego i tańszego np. 300 PLN - świetnie, jeśli jednak np. za 580 PLN można kupić jakiś hit hitów wśród takich odtwarzaczy, też poproszę o informację. 

Dobrze byłoby aby odtwarzacz był już wyposażany w słuchawki, bo odpadłby kolejny wydatek  Jeśli to nie możliwe, może mogą Państwo polecić jakieś dobre słuchawki w cenie która nie zwali z nóg? Z góry bardzo dziękuję za wszystkie polecenia!  

PS: Czy lepszy jest odtwarzacz mp3 czy mp4? Naczytałam się już niezliczonych ilosci forów, blogów i zdjęcia są podzielone. Część osób poleca odtwarzacze FiOO część iRivers inni iPoda, Cowna - jestem totalnie zdezorientowana, a tak bardzo chciałabym dobrze wybrać i zrobić fajną niespodziankę, tak żeby dzwięk był dynamiczny, przestrzenny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym polecił po prostu lepsze słuchawki do telefonu. Bo to podstawa dobrego dźwięku. Odtwarzacz owszem też jest ważny, ale obecnie można słuchać z dobrą jakością również z telefonu. 

Poszukaj słuchawek Brainwavz M3 lub FiiO E07K

Źródło: http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-brainwavz-m3/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...