Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam 2 dni temu kupiłem głośnik JBL GO nie ładowałem go poniewarz był naładowany od początku gdy wruciłem do domu wyłąćzyłem go i podłączyłem do ładowania wtedy zapaliła sie czerwona dioda po odłąćzenu z ładowania diota nie przestała sie palic a głośnik przestał reagowac na jakie kolwiek funkcje. Nie da sie go włączyć  oni nic zrobić .Wygląda jak by był zawieszony alebi coś tego typu . Nie wiem jak go naprawic pomożęcie ? 9_99_9

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli jest to nowy głośnik na gwarancji to należy zwrócić się z nim do sprzedawcy lub serwisu. Generalnie należy postępować zgodnie z instrukcją obsługi. Akumulator nie powinien być nigdy całkiem rozładowany. Dlatego urządzenia zwykle nie pozwalają na włączenie jeśli nie jest w pewnym stopniu naładowany i wyłącza się z pewnym stopniem naładowania. Nie powinno się przechowywać sprzętu z akumulatorem rozładowanym. Pierwsze ładowanie powinno się zrobić do pełna, czyli zwykle do momentu aż dioda ładowania zgaśnie. Wiele urządzeń tego typu nie pozwala na ich używanie podczas ładowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Jeśli takie urządzenie się zawiesi i niema możliwości odłączenia akumulatora, choć na chwilę, to należny poczekać aż się samo rozładuje. Dalsze ładowanie zwykle tylko podtrzymuje taki stan. Czasem jednak odłączenie po kilku minutach ładowania możne również zresetować głośnik. Pełne rozładowanie jest pewniejszą metodą, a doładowanie wydłuży czas oczekiwania na rozładowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...