Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rockers

Głośniki do Amplitunera Denon AVR-1603

Recommended Posts

Witam Forumowiczów,

chciałbym prosić o radę, posiadam amplituner Denon AVR-1603 (https://www.cnet.com/products/denon-avr-1603-av-receiver-5-1-channel/specs/) + Odtwarzacz CD Denon DCD-345, wiem, że to starocie, ale nabyłem je okazyjnie i działają porządnie, a osobiście lubię starszy sprzęt, mam pytanie - jakie głośniki sprawdziłyby się z tym sprzętem najlepiej, chodzi o codzienne oglądanie filmów i tv, ale też słuchanie muzyki (rock, blues, heavy), jakie firmy brać pod uwagę i parametry? Pokój ok. 20m2. Cena do 1000zł. 

Co myślicie o tym zestawie Pioneera? - http://allegro.pl/glosniki-zestaw-kolumn-5-0-pioneer-s-es21tb-i6725520493.html?reco_id=aecdb0e3-1a24-11e7-907e-027d1b038eeb&ars_rule_id=201 Tragedia?

Zaznaczę tylko, że nie zależy mi na genialnym sprzęcie (zresztą budżet znacząco ogranicza), chciałbym żeby nieźle grało i przede wszystkim działało, audiofilem i maniakiem każdego detalu nie jestem, nie znam się na tym, dlatego wolę zapytać mądrzejszych w tej dziedzinie:)

Będę wdzięczny za każdą rzetelną poradę.

Edytowano przez Rockers

Idź w tannoya m4, f4 ale reszty wtedy nie dostaniesz w tej cenie. 

Jak ma być 5.0 to szukaj magnatów że starszych linii motion, monitor, może uda się zebrać cały set. 

Dnia 6.04.2017 o 17:25, S4Home napisał:

Idź w tannoya m4, f4 ale reszty wtedy nie dostaniesz w tej cenie. 

Jak ma być 5.0 to szukaj magnatów że starszych linii motion, monitor, może uda się zebrać cały set. 

Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować