Skocz do zawartości

Wybór subwoofera do 1100zł do KD


remiol

Recommended Posts

Witam wszystkich, posiadam następujący sprzęt audio: ampli yamaha v557, kolumny front yamaha ns-50 i tył z tego samego zestawu te mniejsze (nie pamietam oznaczenia). Całość 6.0 (chyba podepnę tylko 5 z nich po zakupie suba). Chciałbym rozszerzyć zestaw o subwoofer i mam pewien dylemat - przeczytałem już chyba wszystkie możliwe tematy i kilka z nich wpadło mi w oko, niestety u mnie w miescie są albo marketówki do odsłuchu o których nigdy nie słyszałem albo już z najwyzszej półki po 2-3tyś a nie chce tyle przeznaczyć na sprzęt. poza tym w sklepie to nie to samo co w domu, głośno i nieodpowiednie pomieszczenie. Budżet max 1100zł, choć najlepiej 900. 
Mam kilka faworytów, o których się dowiedziałem z forum:
magnat 302a,
heco 252a,
koda sw1000 v2,
Jamo 210? - jest w dobrej cenie na komputroniku akurat,
jamo 360,
WHARFEDALE WH-S10e
jamo j10.

Liczę na Waszą pomoc, gdyż jestem troszkę zielony w temacie i nie mam kompletnie porównania. Bardzo dużo mówią dobrego o tym magnacie, o innych na forum mało informacji jest. Pokój 25m2, dzwiek z PC po hdmi w przypadku filmów, a muzyka po optyku (karta dźw. asus xonar D2m). PRzeznaczenie filmy i muzyka eleketroniczna. Z góry wszystkim dziękuję! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...