Skocz do zawartości

Jakie douszne słuchawki bluetooth do 100zł?


Recommended Posts

Hej. Szukam słuchawek dousznych bluetooth na rower do 100zł.
Przeznaczone głównie do słuchania muzyki elektronicznej ewentualnie popu, czasem i rock się zdarzy. Więc fajnie by było mieć czysty dźwięk i fajny bassik. Wiem, że w tej cenie nie mogę wiele wymagać, jednak aktualnie na słuchawki do roweru mogę wydać tyle. Byleby dobrze grały, lepiej od pchełek kioskowych za 10zł.

Do 100zł często pojawiają się:
Bledio N2 http://allegro.pl/sluchawki-bezprzewodowe-bluetooth-bluedio-n2-sport-i6224939658.html

oraz

AWEI A920BL http://allegro.pl/awei-a990bl-bt4-1-czarne-sportowe-dyst-pl-gw12-i6722432089.html

Wybrać któreś z tych dwóch czy znalazłoby się coś lepszego? Dodam, że będą łączyć się z Galaxy S5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych z wyżej wymienionych  słuchawek nie znam i chyba w tej kwestii nie za wiele pomogę. Zapewne podnosząc budżet można kupić lepsze słuchawki. Nie widzę jednak takiego pułapu jak 169 zł poniżej którego nie można by zejść. W tym pułapie cenowym ( do 100 zł ) zapewne właśnie Bluedio i Awei będą królowały. Problem z tymi które wybrałeś polega głównie na tym ze będą działały dość krótko na jednym ładowaniu. Jeśli dobrze poszukasz to te modele możesz znaleźć znacznie taniej a w zakładanym budżecie zmieści się i Awei A845BL. Takie rozwiązanie bardzo dobrze sprawdza się w ruchu na rowerze. Musisz jednak wiedzieć ze na rowerze będziesz mieć problemy które w domu praktycznie nie występują. Przejeżdżające samochody ( szczególnie te z CB radio ) generują tyle zakłóceń ze dźwięk może często przerywać. Dlatego lepiej zastanowić się nad słuchawkami przewodowymi które zapewnią lepszy dźwięk w tym budżecie. Z tego co wiem to Galaxy S5 ma zupełnie niezły wzmacniacz słuchawkowy i warto to wykorzystać. Do tego możesz kupić jakąś opaskę na ramię do której go włożysz. Na pewno zyskasz na jakości dźwięku i nerwach kiedy dźwięk się rwie przez bluetooth.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...