Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
audiowit

Naim 5

Recommended Posts

Witam.

Na sprzedaż z ciężkim sercem.

Naim5. Wzmacniacz i cd w stanie niemal sklepowym. Kartony, 2 piloty, plomby, faktury, instrukcje.

Jeden zakup i cały zestaw wysokiej klasy, dobrany i zgrany ląduje u Ciebie w domu.

Żeby zestaw był kompletny to dołączam ic naim(kabel szarak) ,kabel głośnikowy naim(A4)i kable zasilające.

Sprzedaż tylko w komplecie. Kto zna Naima to wie dlaczego.

Zainteresowanych zapraszam na prv. Odsluch i odbiór najchętniej osobisty. Mimo kartonow, styropianow wolalbym nie powierzać Naimusia kurierom mordercom.

Myślę, że jest to okazja zważywszy na znaną historię sprzętu i jego stan. Za tydz wystawiam go na O i A.

Na konfekcji bfa od strony kolumn widoczne ślady użytkowania( częste zmiany kolumn, jak to u mnie) i jest to chyba jedyny widoczny ślad...

Pozdrawiam

Audiowit

Edytowano przez audiowit

Dodam może, że sprzęt napędzał u mnie V1ci, kef reference, YB iluminatus, proac T50 signature. Z wszystkimi zestawami zgrał się dobrze lub bardzo dobrze co czyni go zestawem uniwersalnym.

Edytowano przez audiowit

Cena do negocjacji. Na A ktoś cd wystawił za 2300. Do tego wzmak, okablowanie. Napisz na prv. Dogadamy się jeśli nie jesteś z tych co chcą za darmo. To dobry sprzęt ale czas isć dalej.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować